[RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Valsim »

Bilo bi možda najbolje ako bi se dalo implementirati da gumbić za bumpanje bude aktivan jedanput u tjedan dana, ili 10 dana. Uglavnom na neko određeno razdoblje. Nakon toga je gumbić deaktiviran i ne može se koristiti sve dok ne istekne postavljeno predviđeno vrijeme.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 2):
irethdado
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la grof »

Valsim je napisao/la: 03 ožu 2019, 15:58 Bilo bi možda najbolje ako bi se dalo implementirati da gumbić za bumpanje bude aktivan jedanput u tjedan dana, ili 10 dana. Uglavnom na neko određeno razdoblje. Nakon toga je gumbić deaktiviran i ne može se koristiti sve dok ne istekne postavljeno predviđeno vrijeme.
Trenutno je bumpiranje podešeno na 5 dana. Kada se dogovorite na neki drugi period, ja ću promijeniti. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Bolindus »

Deni je napisao/la: 03 ožu 2019, 13:27

I zadnje, samo bih skrenho pozornost da bumpanje oglasa dok si na prvoj strani bas i nema smisla. Non stop jednoteisti ljudi bumpaju oglas za koji ocito nema interesa.

Ja imam osjecaj da vise opce nema interesa za kupnju starijih naslova, razlog je vjerovatno onaj s jedne druge teme, da se izbacuje toliko novih igara da jednostavno nitko ne zeli nekaj postojece,nego radije kupi nesto sareno i novo :)
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Stips »

Bolindus je napisao/la: 04 ožu 2019, 14:47
Deni je napisao/la: 03 ožu 2019, 13:27

I zadnje, samo bih skrenho pozornost da bumpanje oglasa dok si na prvoj strani bas i nema smisla. Non stop jednoteisti ljudi bumpaju oglas za koji ocito nema interesa.

Ja imam osjecaj da vise opce nema interesa za kupnju starijih naslova, razlog je vjerovatno onaj s jedne druge teme, da se izbacuje toliko novih igara da jednostavno nitko ne zeli nekaj postojece,nego radije kupi nesto sareno i novo :)
...a pogotovo što se sad starim naslovima smatraju igre od prije tipa pet godina.

Sad čovjek može opremit kolekciju za nikakvu lovu, samo ako izbjegava bling i modu. Samo kad ne bi bilo shippinga...
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la sadistiko »

Pa ne znam za vas, ja još uvijek čekam da nalete neki "stariji" naslovi. Jednostavno se zavrtio set igara koje izgleda trenutno baš nitko neće ili se traži previše novaca. A ima ljudi koji stvarno traže previše.
slika
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la gogo666 »

Meni nije jasno kako neki traze istu cijenu za polovnu igru kao sto dođe nova na igraj.si.
Al zato se i vrte stalno na oglasniku.
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Deni »

trziste je zasiceno, a cijene bas i nisu "kradja"
slika
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 477
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 418 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la miki0102 »

Bude tu igara za uzeti samo što one nisu interesantne svakome. npr. Epic je prodavao prije par dana Fire in the Lake za 250kn što je jako jeftino no nije svako zainteresiran za wargames. Hvala Bogu na tome!!! :-)
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Nuuq »

Ja sam uvijek za starije naslove. Na forumu sam kupio tigris and euphrates, el horror, Troyes,,, što starije to bolje :)
Ali istina, u zadnje vrijeme cijene baš i nisu naj.
slika
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la priroda15 »

Također, uvijek sam za starije naslove. Kupio Gou, Lancaster, Terra Mysticu, Orleans, Brass: Lancashire.. Novi naslovi me u zadnje vrijeme rijetko zaintrigiraju.

Nuuq je napisao/la: 05 ožu 2019, 09:19 Ja sam uvijek za starije naslove. Na forumu sam kupio tigris and euphrates, el horror, Troyes,,, što starije to bolje :)
Ali istina, u zadnje vrijeme cijene baš i nisu naj.
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post:
Nuuq
slika
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”