[RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la grof »

Antomon je napisao/la: 27 lis 2017, 08:01 Na masu drugih foruma postoje sustavi žutih/crevnih kartona, privremenih banova i sl. Zašto se ne uvede takav sustav ?
Potreba za njime je ionako jednom mjesečno max.
Zašto?
Pa možda zato jer se nitko ne želi baviti s moderiranjem ovog podforuma, kao što sam već ranije naveo.

Želiš li ti biti moderator ovdje? Vrlo rado ću ti dati ovlasti. :)

Meni, uz sve ostalo održavanje weba i predsjedavanje u samoj udruzi ne pada na pamet baviti se s nečijim razmiricama.
Ako netko želi biti ovdje policajac - slobodno, a ako ne, ja rješenje koje bi meni kao adminu odgovaralo imam i predložio sam ga gore.

Prije uvođenja takvog nečega mogu provesti anketu čisto da vidim kako ljudi razmišljaju, ali sebi osobno neću raditi dodatni posao kontrolirajući nečije ponašanje i sebi na vrat nanositi nečije nepravde i ovakve ili onakve argumente. A ne! Tu sam školu već prošao. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Antomon »

Ne želiš da se ja uhvatim takvog posla.
Samo ću reć da smo jednom imali privatan forum kamo su bili isključivo ljudi koji se poznavaju uživo i koji su se aktivno družili, a ja sam bio admin/moderator.
Uspio sam se posvađati sa dvojicom, sa jednim ne pričam već 15 godina.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la grof »

Antomon je napisao/la: 27 lis 2017, 08:40 Ne želiš da se ja uhvatim takvog posla.
Samo ću reć da smo jednom imali privatan forum kamo su bili isključivo ljudi koji se poznavaju uživo i koji su se aktivno družili, a ja sam bio admin/moderator.
Uspio sam se posvađati sa dvojicom, sa jednim ne pričam već 15 godina.
Fino, pa onda meni predlažeš da radim ovaj "prljavi" posao policajca, pa da sipam žuč ovdje po svima živima? ;)

Znaš, lako je predložiti nešto na forumu i odmah se ograditi od sebe. Represivni sistemi tipa kartoni i banovi nisu moj tip rada niti ih smatram dobrim. Tim više što ovaj forum okuplja ljude koji bi se baš trebali i voljeli družiti i igrati, a ne si zamjerati kojekakve stvari.

Stoga je po meni, ako se već ne može iz nekog razloga drugačije puno bolje ograničiti određene stvari na ovakvom specijaliziranom podforumu nego dozvoliti prosipanje žuči jedni po drugima. Ima jedna stara poslovica: "Bolje spriječiti nego liječiti." ;)

Ljepše i korisnije mi je po forumu gledati konstruktivne i konkretnije postove po raznoraznim korisnim temama, nego ovdje trošiti mozak na upitno korisne rasprave o tome kakvu cijenu igre je netko stavio. :roll:
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 3):
Antomonblacxdado
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Antomon »

Kako bi rekli; Radite kako mislite da je najbolje.
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la krofetki »

Mislim da bi se trebalo ukinuti komentiranje oglasa i cijena! neka ljudi gledaju svoja posla i prestanu glumiti knights in shining armor sa redom Majke Tereze od Predobrog Srca :bleh

Budimo realni,nitko ovdje ne potkrada malu dječicu sa lihvarskim cijenama,pa da nam trebaju Mitch Buchannon-i i ostali Marvelovi heroji :D koji bi zaustavili ta zlodjela.

Dobra većina ekipe ovdje je punoljetna i zna koristiti google (da ne kažem internet) da sazna kolika je cijena neke igre!

Kao što je već ovdje sto puta napisano,ako je cijena igre previsoka,nitko je neće kupit,pa će oglašivač morat smanjiti cijenu ako je želi prodat!



A za aukcije bi bilo najbolje staviti pravilo da:

Aukcija traje 48h od zadnjeg bida.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la kockica »

Mozda pozelus komentirati iskustva, postaviti smisleno pitanje?

A aukcije bi se tako mogle rastegnuti
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la grof »

krofetki je napisao/la: 27 lis 2017, 14:00
A za aukcije bi bilo najbolje staviti pravilo da:

Aukcija traje 48h od zadnjeg bida.
Ovo bih vjerojatno mogao riješiti s ovakvom ekstenzijom na forumu:
https://github.com/AlfredoRamos/phpbb-e ... ock-topics

Napravi se auto lock teme npr 48h od zadnjeg posta/bida.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
marge
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la sadistiko »

kako je sad moguće da je OldNews objavio 4 oglasa u jednom danu kada piše da je moguće postaviti 1 oglas svakih 5 dana? Greška u postavkama ili su to stare objave koje su tek sad prenesene u novi podforum?
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la grof »

Stare objave koje su editirane i bumpane. Bojim se da ćemo ipak morati brisati sve stare oglase kkao se ovo ne bi zloupotrebljavalo.

Dogovoriti ću s moderatoricom. Njezina ideja je i tako zdravija po tom pitanju, jer želi stare cijene prodanih igara grupirati u jednu temu, a ove stare postove oglasa obrisati (osim aktivnih oglasa). Bojim se da ćemo tako morati i učiniti jer ljudi očito ne paze. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 662 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Deni »

Imam par pitanja vezanih za podforum Oglasi.
Kao prvo, prije godinu dana oglasi su se brisali i nova pravila su uvedena, kojih se ljudi bas i ne drze. Prije svega mislim na vise tema od istog autora.

Kao drugo, prodani oglasi se ne zatvaraju niti se stavlja u naslov da je trenutno prodano pa me zanima cija je duznost voditi brigu o istom? Moderatorova ili autorova?

I zadnje, samo bih skrenho pozornost da bumpanje oglasa dok si na prvoj strani bas i nema smisla. Non stop jednoteisti ljudi bumpaju oglas za koji ocito nema interesa.

Generalno pitanje je, vodi li tko brigu o doticnom podforumu?
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post (ukupno 2):
Bojan1983sadistiko
slika
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”