Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la mado »

Antomon je napisao/la: 21 svi 2018, 14:09 Čisto u duhu da budemo svi ravnopravni, nemam ništa protiv @mado, kako to da on može pisati odgovore na vlastitoj temi u Oglasima ? Možda jer je plavi nick ?

Ili je to samo bump koji osvježi zadnji post ?

viewtopic.php?f=134&t=6047

Nisam ni znao da se ne može tj. ne smije komentirati vlastite oglase, sori :oops: Evo obrisao 3 komentara koje sam napisao. Sad je samo 1 post u temi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
Antomon
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la grof »

Moguće. Zato jer redovni članovi udruge (čitaj Skupština) ima veća prava od ostalih jer su dio upravljačkog tijela udruge.
No budem u oglasima to ograničio jer nema smisla da smo tu drugačiji od ostalih. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Antomon
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la grof »

@mado je globalni moderator i zato može. No, ako on želi ja ga mogu maknuti iz moderatorstva.
To je jedini razlog zašto je on moga opisati tamo poruke.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Antomon
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la Ahilya »

Ja sam Lavovu poslala poruku da spoji oglase u jednu temu jer sam tako doživjela nova pravila u odnosu na one rasprave oko oglasa. Skrenuo mi je pažnju da je napravio sve po pravilima i stvarno je tako. Iznenadila sam se kako pravila zapravo glase jer nije u skladu s onime o čemu se pričalo.

Znači nekome tko je tek došao pravila su jednoznačna, ali nama koji smo sudjelovali u raspravi očito baš i nije jasno. :D

Na tragu onoga što je netko prethodno spomenuo, objavi li se oglas tjedno i dalje se nakon nekog vremena može dogoditi situacija da se bumpanjem naniže po par tema iste osobe - što se htjelo spriječiti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post (ukupno 2):
Lavovdanijel2008
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la danijel2008 »

Ahilya je napisao/la: 21 svi 2018, 20:05 Ja sam Lavovu poslala poruku da spoji oglase u jednu temu jer sam tako doživjela nova pravila u odnosu na one rasprave oko oglasa. Skrenuo mi je pažnju da je napravio sve po pravilima i stvarno je tako. Iznenadila sam se kako pravila zapravo glase jer nije u skladu s onime o čemu se pričalo.

Znači nekome tko je tek došao pravila su jednoznačna, ali nama koji smo sudjelovali u raspravi očito baš i nije jasno. :D

Na tragu onoga što je netko prethodno spomenuo, objavi li se oglas tjedno i dalje se nakon nekog vremena može dogoditi situacija da se bumpanjem naniže po par tema iste osobe - što se htjelo spriječiti.
E točno to. Nakon te rasprave sam i ja tako shvatio stvari. I da više nema komentara koji su nepotrebno bumpali oglase. sbatine

Može li onda prijateljska zamolba @Lavov da spojiš oglase da ne prtljamo sada i ne gnjavimo moderatora/icu. Da, u skladu si sa pravilima foruma, ali svi ovdje imamo jedan oglas pa budimo fer jedni prema drugima.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la grof »

Za sada je podešeno da svaki user može otvoriti novi topic jednom tjedno. Mogu jedino staviti ograničenje da svaki korisnik može otvoriti novi topic jednom mjesečno. Bi li vam to bilo bolje kao zaštita?
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Karo
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la Antomon »

Mislim da nema potrebe.

Malo nas je i uvijek prihvaćamo kritike od drugih, tako da se u velikoj mjeri samoreguliramo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post (ukupno 2):
Ahilyadanijel2008
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la DarkDefender »

Koliko sam ja skvatio, dovoljno je samo promijeniti tekst u pravilima da kaze nesto u stilu: "Svaki korisnik smije imati maksimalno jedan aktivan oglas u kojem su sadrzane sve igre koje prodaje. Oglas je dozvoljeno bumpati najviše jednom tjedno". Jer je @Lavov procitao pravila i ponasao se u skladu s njima. To sto smo mi u raspravi zakljucili drugacije, on nije mogao znati. Tako da ne vjerujem da su potrebne dodatne restrikcije
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la ratnip »

Ako se mogu ubaciti, jer prodajem igre preko vašeg portala...

Restrikcija da se novi oglas otvara jednom tjedno ne bi trebala biti tu za izigravanje sustava, da se lukavi korisnik nakon igranja "po pravilima" osigura da uvijek ima svoj oglas pri vrhu liste, već zato da korisnik ne mora kopati i tražiti svoj stari oglas kad želi ponovo nešto prodati. To eventualno treba malo jasnije sročiti i to je to.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Oglasi - treba li ih spajati ili ne?

Post Postao/la smurfORnot »

ratnip je napisao/la: 22 svi 2018, 09:05 Ako se mogu ubaciti, jer prodajem igre preko vašeg portala...

Restrikcija da se novi oglas otvara jednom tjedno ne bi trebala biti tu za izigravanje sustava, da se lukavi korisnik nakon igranja "po pravilima" osigura da uvijek ima svoj oglas pri vrhu liste, već zato da korisnik ne mora kopati i tražiti svoj stari oglas kad želi ponovo nešto prodati. To eventualno treba malo jasnije sročiti i to je to.
A neš ti posla...2-3 klika mišem, svoj profil i show your posts... :kava
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”