Kupujem prozirne obične sleeveove - potrebna veća količina

Forum za one koji traže i kupuju neku igru
Pravila foruma
Sadržaj oglasa:
  • U naslovu oglasa napišite imena igara koje želite nabaviti
  • Opišite konkretnije što želite kupiti
  • Ne savjetujemo ostavljanje e-mail adresa i telefona radi povrede privatnosti
Svakih 10 dana možete "bumpirati" oglas tako da odete na gumbić s ključem (Alati tema) i kliknete na Bumpiraj opciju
Ako želite ocijeniti korektnost kupca, u prvom postu oglasa kliknite na gumb za ocjenu (ruka dolje ili gore)
Komunikacija s oglašivačem ide isključivo preko privatnih poruka
Odgovori
7thplayer
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 24 ruj 2015, 19:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 9 puta

Kupujem prozirne obične sleeveove - potrebna veća količina

Post Postao/la 7thplayer »

Pozdrav svima! :) Kao što naslov kaže, ja bih htio kupiti najobičnije prozirne sleeveove za karte. Svjestan sam da je ovo forum za prodaju igara, pa nisam 100% siguran da li moja potražnja za sleeveovima spada ovdje ali probat ću.

Znam da ih mogu kupiti u Carti, no potrebna mi je velika količina za jedan projekt, i ne želim davati toliko novaca za nešto što ću vrlo vjerojatno koristiti jednokratno. Riječ je o količini od 500 sleeveova za karte velčine 63 x 89mm, dakle to bi bila večina Magic the gathering karata ili Lord of the Rings LCG karata na primjer. Dakle, najobičniji prozirni, tanki sleveovi za karte otprilike navedene veličine.

Ako ima netko na području Zagreba tko mi može jeftino prodati potrebnu količinu sleeveova, ukoliko imate višak i ne mislite ih koristiti, onda bih molio da mi pošaljete PM ovdje na forumu, pa se dogovorimo oko svega :)

U svakom slučaju - hvala na čitanju, i slobodno se javite :)
Odgovori

Natrag na “Kupnja”