P:Složeni deckovi Dragona ball Z CCG i World of Warcraft TCG, 40 kn

Forum za oglase o prodaji, zamjeni ili darivanju igara i ostale opreme vezane uz igre
Pravila foruma
Sadržaj oglasa:
  • U naslovu oglasa napišite imena igara koje prodajete (za veće količine igara stavite svoj brand)
  • Opišite što oglašavate i u kakvom je stanju, navedite cijenu ili igru za zamjenu
  • Predlažemo stavljanje direktnih linkova na opise igara s BGG stranica, a isti će automatski biti oblikovani na forumu
  • Po mogućnosti stavite fotografije
  • Ne savjetujemo ostavljanje e-mail adresa i telefona radi povrede privatnosti
Svaki prodavač smije imati samo jedan svoj oglas u kojeg stavlja sve svoje igre na prodaju i po potrebi ga obnavlja i bumpira. U slučaju dupliranja oglasa isti će se brisati s foruma!
Svakih 10 dana možete "bumpirati" oglas tako da odete na gumbić s ključem (Alati tema) i kliknete na Bumpiraj opciju
Ako želite ocijeniti prodavača, u prvom postu oglasa kliknite na gumb za ocjenu (ruka dolje ili gore)
Komunikacija s oglašivačem ide isključivo preko privatnih poruka
Odgovori
BananaKing
Reactions:
Postovi: 73
Pridružen/a: 04 tra 2012, 18:39
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

P:Složeni deckovi Dragona ball Z CCG i World of Warcraft TCG, 40 kn

Post Postao/la BananaKing »

Prodajem složene deckove iz vlastite kolekcije za igru Dragon ball CCG od proizvođača Bandai, u ponudi imam 5 kompletno složenih deckova, svaki po 40 karata sa svim bitnim tipovima karata (likovi, eventi, technique, wish), deckovi su spremni za igru. Pravila nisu komplicirana pa je igra namjenjena i za mlađi uzrast. Tipovi deckova su: Earth, Super, Unique, Villain i Alien, a cijena 40,00 kn po decku.
dbz slike 2.gif
Također prodajem složene deckove World of Warcraft Trading card game https://boardgamegeek.com/boardgame/196 ... -card-game, igra je nastala prema istoimenoj mega popularnoj videoigri World of Warcraft.
U ponudi trenutno imam 10 deckova koji su složeni od moje dugogodišnje kolekcije, 5 od Aliance i 5 od Horde. Svaki deck ima po 60 karata te je odmah spreman za igru bez dodatnih priprema.

Cijena svakog decka je 40,00 kn. Deckovi koje imam od Aliance su slijedeće rase: Warlock, Druid, Death knight, Hunter i Rogue.
Alianca 2gif.gif
A, od Horde su to rase: Warrior, Paladin, Priest, Mage i Shaman.
Horda - Co45275py.gif
Lokacije deckova Zagreb, možemo se dogovorit u inbox za neke dostave i kombinacije.


Zadnji/a bumpirao/la BananaKing u/na 26 srp 2021, 11:25.
Odgovori

Natrag na “Prodaja, zamjena i darivanje”