[Prodaja] Burazov štand

Forum za oglase o prodaji, zamjeni ili darivanju igara i ostale opreme vezane uz igre
Pravila foruma
Sadržaj oglasa:
  • U naslovu oglasa napišite imena igara koje prodajete (za veće količine igara stavite svoj brand)
  • Opišite što oglašavate i u kakvom je stanju, navedite cijenu ili igru za zamjenu
  • Predlažemo stavljanje direktnih linkova na opise igara s BGG stranica, a isti će automatski biti oblikovani na forumu
  • Po mogućnosti stavite fotografije
  • Ne savjetujemo ostavljanje e-mail adresa i telefona radi povrede privatnosti
Svaki prodavač smije imati samo jedan svoj oglas u kojeg stavlja sve svoje igre na prodaju i po potrebi ga obnavlja i bumpira. U slučaju dupliranja oglasa isti će se brisati s foruma!
Svakih 10 dana možete "bumpirati" oglas tako da odete na gumbić s ključem (Alati tema) i kliknete na Bumpiraj opciju
Ako želite ocijeniti prodavača, u prvom postu oglasa kliknite na gumb za ocjenu (ruka dolje ili gore)
Komunikacija s oglašivačem ide isključivo preko privatnih poruka
Odgovori
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

[Prodaja] Burazov štand

Post Postao/la buraz »

Bok svima.

Drago mi je da je netko doveo ovaj podforum u red. Onaj prošli moderator je bio loš sopak

Hrpa nekih igara mi stoji doma,u biti sam ih bacio na tavan.. .. pa da ih se možda i riješim




Army of Frogs - 100 kn

El Grande: Decennial Edition - Igran 3-4 puta. Sve u vrećicama, i napravljene kutije za sve karte od base igre. Podosta isprintanog materijala sa bgga. - 350 kn

Treasure chest - nekorišteno, zapakirano. + ma još dodatno po 7 ili 8 komada od svakog resursa. - 200 kn

Voodoo Mania - 50 kn

Tulipmania 1637 - 30 kn

Viticulture: Complete Collector's Edition - neotvorena. nagovorite me :mrgreen:

Monad - 5 kn

Buccaneer bones - sa ekspanzijskim setom - 80 kn


Zadnji/a bumpirao/la buraz u/na 28 sij 2018, 22:02.
slika
Odgovori

Natrag na “Prodaja, zamjena i darivanje”