Program za INA

Forum za podjelu iskustva s igranjem društvenih igara u obrazovnim ustanovama

Moderator/ica: sadistiko

kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Program za INA

Post Postao/la kockica »

O, super ti je sefica.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Program za INA

Post Postao/la dendarii42 »

kockica je napisao/la: 07 vel 2018, 12:02 I dalje mislim da bi dijete u ulozi duha u Mysteriumu moglo paralizirati igru. Ne preporucam svakome.
to ću ukrast od dlakara pa isprobat prije nabave. još ak djeca sažvaču karte bit će mi slađe vratit. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
kockica
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Program za INA

Post Postao/la dlakar »

Bude on bio u ulozi duha. Tak i tak je na to naviko. Stalno nešto priča a nitko ga niti vidi niti čuje. :bleh
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Program za INA

Post Postao/la dendarii42 »

dlakar je napisao/la: 07 vel 2018, 13:59 Bude on bio u ulozi duha. Tak i tak je na to naviko. Stalno nešto priča a nitko ga niti vidi niti čuje. :bleh
idući put onda donesi Mysterium pa ćemo svi doć na svoje. 8-)
slika
Ana
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 08 sij 2022, 17:19
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

Re: Program za INA

Post Postao/la Ana »

Pozdrav! Ima li netko program za INA Društvene igre i voljan ga je podijeliti? Planiram uvesti tu aktivnost u svoju školu i bojim se da će možda problem biti papirologija. 🙈
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ana za post:
mado
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Program za INA

Post Postao/la grof »

Ana je napisao/la: 08 sij 2022, 17:37 Pozdrav! Ima li netko program za INA Društvene igre i voljan ga je podijeliti? Planiram uvesti tu aktivnost u svoju školu i bojim se da će možda problem biti papirologija. 🙈
Pozdrav,
E sad. Mi smo u sklopu jednog programa koji je bio izrađen za potrebe natječaja Ministarstva obrazovanja uveli nastanike kroz obuku u INA projekt Kluba društvenih igara u srednjoj školi u Slatini.
Ove godine bi kao udruga htjeli školama ponuditi i naše usluge uvođenja takvih klubova u sklopu INA raznim školama.
Što se papirologije tiče po pitanju samog odobravanja unutar škola, tu nemam nekakvog iskustva, ali mislim da bi to trebalo ići od strane ravnatelja pojedine škole.
Mislim da bi se kroz suradnju škola i naše udruge moglo puno učiniti po pitanju uvođenja društvenih igara kao izvannastavne aktivnosti. Mogu se napraviti i radionice za nastavnike kod nas u prostoru u koliko postoji interes za takvom aktivnosti.
Ovdje ima par naših članova koji su uveli ovakve programe u svoje škole i sigurno će vam se javiti. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Društvene igre u školama”