Arkham Horror LCG reboot

Forum za vaše vijesti iz nama omiljenog svijeta.
Odgovori
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Arkham Horror LCG reboot

Post Postao/la ratnip »

FFG lansira novi base box za svoj Arkham Horror LCG. Ovaj put se dobiva "kompletna" kolekcija karata, umjesto dosadašnje "polovične".

https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... to-horror/

Novost je također da se napušta LCG model - nove ekspanzije doći će u integralnom obliku, cijela kampanja u jednoj kutiji, tako da tko je želio isprobati ovaj gutač novaca, eto novi nešto jeftiniji jumping point. :)

https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... the-earth/
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Arkham Horror LCG reboot

Post Postao/la dendarii42 »

Nadam se da će novi model nalijepiti na stare kampanje
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Arkham Horror LCG reboot

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Meni se ovo sve sviđa kao nekome kome se zbilja nije dalo baviti mišlju što mi treba odakle da krenem.... :) Ne znam još hoću li skakati u još jednu zečju rupu, ali drago mi je da postoji :)
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Arkham Horror LCG reboot

Post Postao/la smurfORnot »

Meni od kad sam se maknuo od FFG-a nista ne fali...i dalje su mi overpriced i nisam bas fan tih njihovih ulupaj gro para kasnije u gejmice jer je base game "krnji" i napravljen da bude ekspandiran.

Ovo je malo cheaper nego prije al i dalje, jedno 100e za ciklus nije bas "malo". Naravno ne zelis samo jedan nego su to bar 2-3 ciklusa + base game, onak 360e za jedan game, puno je to para.
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Arkham Horror LCG reboot

Post Postao/la ratnip »

Meni je igra kao igra vrh vrhova, pogotovo kad te neki virus zatvori u kuću na godinu dana, ali da je (pre)skupa, jest.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Arkham Horror LCG reboot

Post Postao/la Valsim »

Moram reći koliko god volio igru, toliko mi je Fantasy Flight postao već krajnje naporan sa svojim revizijama spomenute igre. Prvo smo imali baznu igru i core ekspanzije narednih ciklusa. Nakon toga su počeli izbacivati dodatke na ekspanzije koje su uvelike mijenjale igru. Za baznu igru je tako izašao
Return to the Night of the Zealot, za Dunwich Legacy je izašao Return to Dunwich Legacy, za Path to Carcosa je izašlo Return to the Path to Carcosa itd. Jasno ovi nadomjesci su bili puno bolji i zanimljiviji od originalnih inačica. I sada izlazi i treća revizija bazne igre. Malo mi je to previše revizija u tako kratkom razdoblju.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Vijesti iz boardgame svijeta”