15th Annual Golden Geek Awards Winners for 2020

Forum za vaše vijesti iz nama omiljenog svijeta.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: 15th Annual Golden Geek Awards Winners for 2020

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja ću gol trčati Ilicom kad se JotL bude prodavao u Lidlu ili Plodinama, strine mi koju nemam! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Antomon
Vatanen
Reactions:
Postovi: 414
Pridružen/a: 29 sij 2013, 14:46
Ima zahvala: 252 puta
 pohvaljen: 425 puta

Re: 15th Annual Golden Geek Awards Winners for 2020

Post Postao/la Vatanen »

Od svega navedenog 2-p i wargame kategorije su ispale najbolje, premda su i tu uglavnom derivacije, ali jako dobre (North Africa i Versailles) . Imperial Struggle je remek-djelo dizajna, samo definitivno nije za svakoga i traje beskonačno. Mainstream po njemu ne bu pamtio godinu, ali ja nemam niš protiv da kod mene bude baš tak.

Od ostalog igrao Under Falling Sky pnp, simpatičan, napet i dobar dice placement solo za koji mi sav taj silni content ne treba jer dojadi nakon par partija, i Dune. E sad Dune je dulja priča - igra je glatka, nauljena do savršenstva i integrirana, teme naravno nema... nakon 3 partije ne bih je više tražio neko vrijeme jer mi je prazna ko da ju je Stegmaier radio. No treba uzeti u obzir da ja stvarno nisam ljubitelj deck buildinga osim ako je on jedna od mehanika koju mogu uglavnom ignorirati. Dune takav prestaje biti nakon 1-2 partije. Tako da slick iskustvo, lajkam wp, ali ne bih više.

Fort gledao druge kak igraju i činilo mi se bedasto, odn. svakako ne za mene.
Boardgames are power fantasies.
Maciej Janik et al.
Odgovori

Natrag na “Vijesti iz boardgame svijeta”