GMT COVID-19 besplatne igre

Forum za vaše vijesti iz nama omiljenog svijeta.
Odgovori
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

GMT COVID-19 besplatne igre

Post Postao/la Valsim »

slika

Siguran sam da je mnogima koji su ostali bez posla to slab nadomjestak, ali barem malo utjehe dijeli poznati izdavač GMT.
Naime svi koji su zbog situacije s COVID-19 virusom ostali bez posla nakon 15. ožujka 2020., imaju mogućnost dobiti BESPLATNO jednu igru iz njihove bogate zbirke proizvoda. Jedina igra koja je izuzeta je njihov najnoviji hit Imperial Struggle, spiritualni nastavak Twilight Strugglea.

Kako biste dobili igru sve što morate jest javiti se na mail [email protected], te uz odabir igre i vlastitih podataka morate priložiti i neki dokaz gubitka posla nakon 15. ožujka 2020.

Listu dostupnih igara možete vidjeti na sljedećem linku - https://www.gmtgames.com/s-3-in-stock-g ... e(Grid)%5D

GMT nudi zaista širok spektar raznoraznih odličnih i kvalitetnih igara, tako da vjerujemo da će svatko pronaći nešto za sebe i barem imati malu utjehu u igranju s prijateljima i obitelji.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 3):
sadistikofpolABQ
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: GMT COVID-19 besplatne igre

Post Postao/la kockica »

Lijepa gesta
Paka01
Reactions:
Postovi: 64
Pridružen/a: 20 sij 2017, 10:47
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 23 puta

Re: GMT COVID-19 besplatne igre

Post Postao/la Paka01 »

Hm, cura mi spada u tu kategoriju, mogli bi iskoristiti priliku. Pretpostavljam da se plaća poštarina do Hrvatske?
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: GMT COVID-19 besplatne igre

Post Postao/la Valsim »

kockica je napisao/la: 02 srp 2020, 16:45Lijepa gesta
Bogme gesta je prava. U nas samo gledaju kako još zaraditi na pandemiji, kakvo nebulozno dijeljenje nečega masama. Tko normalan je to vidio sopak .
Paka01 je napisao/la: 02 srp 2020, 17:47 Hm, cura mi spada u tu kategoriju, mogli bi iskoristiti priliku. Pretpostavljam da se plaća poštarina do Hrvatske?
Definitivno onda nemojte propustiti. Hmm ja sam skužio da pokrivaju i shipping, ali vjerojatno se varam. Najbolje provjeriti još s njima preko maila.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: GMT COVID-19 besplatne igre

Post Postao/la Antomon »

Prošao je rok za prijavu:
https://www.gmtgames.com/news.aspx?showarticle=424
Please get your email applications in to Tony by midnight Pacific time, this Wednesday, July 1. The application period ends then.
Odgovori

Natrag na “Vijesti iz boardgame svijeta”