Gloomhaven: Jaws of the Lion

Forum za vaše vijesti iz nama omiljenog svijeta.
Odgovori
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Gloomhaven: Jaws of the Lion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Cijenom se isplati, kao eksperiment da se vidi hoće li se ekipi svidjeti. :) Mislim da bih si ga mogao nabaviti, reviewovi su mahom jako pozitivni, čak i veterani u "običnom" Gloomhavenu pozdravljaju promjene tipa naprintane mape u scenario booku i sl.

Zahvaljujući Vedranu odigrao sam par scenarija Gloomhavena i jako mi se svidjelo, ali što zbog okolnosti životnih i nedostatka vremena i sl. nisam nastavio. Sebi Gloomhaven nisam kupovao (još) jer mi je preskup ako se ekipi s kojom doma mogu igrati baš i ne svidi. Zato mi je JotL privlačan.

Ne znam trenutno gdje se može pre-orderati nisam gledao baš detaljno (na poslu mi je sve blokirano :P) ali ako bude kakav grupnjak po tom pitanju rado bih se pridružio. Ako se ne varam u Europi izlazi negdje u kolovozu rujnu listopadu?
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion

Post Postao/la Nuuq »

Koliko vidim u Americi je u target već. Vidio sam da ima i na amazon. Mislim da će proći par mjeseci dok dođe u Evropu.
I mene jako zanima.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Da, njima je u Americi izašao i baš su ciljali da im Target bude distributor, to je kao da kod nas odaberu Konzum :) No dobro, nema osobe koja u Americi neće znati za Target i imati ga u kvartu (kao i Konzum u RH, uostalom. XD)

Trenutno se ne isplati naručivati jer ispadne skuplja pita nego tepsija, ali kad dođe bliže... Cijena se vrti oko 50€ na europskim burzama. Budem pitao Igraj.si :)
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion

Post Postao/la smurfORnot »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
Antomon
Odgovori

Natrag na “Vijesti iz boardgame svijeta”