AFFORDABLE GAMING TABLES by RATHSKELLERS

Forum za vaše vijesti iz nama omiljenog svijeta.
Odgovori
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

AFFORDABLE GAMING TABLES by RATHSKELLERS

Post Postao/la fpol »

Rathskellers ce raditi kickstarter za gaming stol, ako netko zeli moze ispuniti anketu :
https://rathskellers.typeform.com/to/wCKVv2
Ovi su korisnici zahvalili autoru fpol za post:
dado
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: AFFORDABLE GAMING TABLES by RATHSKELLERS

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ispunio. Doduše, prije ću ovako smotan sam iskrojiti svoj nego si moći priuštiti makar i affordable one :D Ubiše me na pitanju oko dostave samo, najmanja opcija ono 100€ :P A ja stavio da bi cijeli stol platio u vrh glave 200€. Da, da, znam, ima tu troškova i svega...
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

Re: AFFORDABLE GAMING TABLES by RATHSKELLERS

Post Postao/la fpol »

Dobar stol (dobri materijali, kvalitetna izrada ...), ne za igranje, ne iz ikea-e ili slicno, vjerojatno dode 2000 eura na vise. Tako da mislim da su cijene u skladu sa onim sto se dobije, a onda ni postarina nije tako visoka usporedujemo li je sa cijenom stola.

Da znam da je skupo, ali gledam cijelo vrijeme te stolove i nema sanse da kupim nesto za 5000+ eura, tako da je ovo mozda opcija, ali treba prvo vidjeti sta ce nuditi i kakvu kvalitetu ce moci garantirati ako proizvodnju stvarno prebace u kinu.

Razmisljao sam i da ga sam radim, ali za to treba radiona, alati su skupi prostor nemam. Da nekoga trazim da napravi mislim da bi opet bilo dosta skupo, prvenstveno zbog materijala, a i nikad nisi siguran da li ce napraviti kako treba. Stvarno ne bi zelio imati skupi stol i gledati gdje mi sta smeta i sta je sfusano.
Ovi su korisnici zahvalili autoru fpol za post:
CrazyBunnyGuy
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: AFFORDABLE GAMING TABLES by RATHSKELLERS

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

E, to, sve, baš tako. Ako želiš nešto što je iskoristivo i sl. to košta. Ako nemaš mjesta/vremena/znanja sam si ne možeš napraviti. Tako da ono, ja bih fakat rado uzeo neki gaming/dining combo (nemam prostora drugačije), ali iskreno... Da imam 2.000 ili više eura, radije bih si kuhinju malo renovirao :)

Jebhihga.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
fpol
Kiki
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 19 stu 2014, 16:18
Lokacija: Dobova
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta
Kontakt:

Re: AFFORDABLE GAMING TABLES by RATHSKELLERS

Post Postao/la Kiki »

fpol je napisao/la: 13 ožu 2019, 14:24 Razmisljao sam i da ga sam radim, ali za to treba radiona, alati su skupi prostor nemam. Da nekoga trazim da napravi mislim da bi opet bilo dosta skupo, prvenstveno zbog materijala, a i nikad nisi siguran da li ce napraviti kako treba. Stvarno ne bi zelio imati skupi stol i gledati gdje mi sta smeta i sta je sfusano.
Pokazao sam taj stol frendu koji se bavi time i kaže da bi bilo materijala od 700-1000€. Onak procjena od oka za drvo, boje i lakovima.
Samo bez iskustva sigurno bi bile neke pogreške kao što kažeš, nešto ne praktično ili slično.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Kiki za post:
fpol
Odgovori

Natrag na “Vijesti iz boardgame svijeta”