Axis and Allies Anniversary Edition

Forum za vaše vijesti iz nama omiljenog svijeta.
Odgovori
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Axis and Allies Anniversary Edition

Post Postao/la stoka »

evo, ako ste se upravo spremali potrošiti 400 ili 500 eura na ovu igru, možete ipak uštedjeti par stotina eura, jer je drugo izdanje ove popularne igre upravo počelo sa prodajom (ima i na igraj.si za 82 eura)...
jedna od najhvaljenijih izdanja axis and allies serijala nastao je 2008. godine i i dalje je najbolje plasirana axis and allies igra na bgg...
igra koja je izašla nešto kasnije, odnosno axis and allies 1942 ipak je bila nešto lošija, a pogotovo mi se čini da je u pacifiku kaskala za anniversary edicijom (bar ono malo šta sam davno igra na triple a).
uglavnom, limitirana anniversary edition postizala je ogromnu cijenu na crnom tržištu, tako da još uvijek stoje cijene i po 500, 600 dolara (netko je optimistično stavio 1000 dolara cijenu, sumnjam da će je sad prodati za toliko)...ne znam jeste li se vi susretali sa paprenim cijenama po bgg, najbliže što se mogu sjetit su DAK 2, dune, where there is discord, ali su ipak bili umjereniji (200, 300 dolara)...
igra sadrži samo sitne promjene na mapi (ne u teritorijima) i poboljšani rulebook.
uglavnom, drago mi je da je igra napokon sada dostupna po pristupačnoj cijeni i da napokon mogu zaokružiti svoju kolekciju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post (ukupno 3):
Valsimmiljenkomadcow1982
Odgovori

Natrag na “Vijesti iz boardgame svijeta”