Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Ovaj podforum namijenjen je autorima video recenzija, opisa i pravila igara

Moderator/ica: danijel2008

Odgovori
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Post Postao/la Nuuq »

Super ti je kanal, mada ja ne mislim da bi bilo loše da, ako neko ima volju, ponekad snimi video pa ti pošalje da objaviš. Sta hoću reći? Malo nas je, i mislim da, ako ćemo praviti youtube i ostalo, da ne bi bilo loše da se to centralizuje na jedan kanal. Nešto kao Dice tower (naravno ne kao oni) :)
Zašto?
Ne znam koliko ima publike generalno kod nas, i mislim da bi ih ovo, ako ništa, svelo na jedan kanal. Npr. Jeremy reviews it, onaj lik sto radi spiel des jahres pobjednike, ima gomilu videa, a slabo ga ljudi gledaju. U njegovom slučaju, da je dio DT mreze, ja garantujem da bi broj pregleda po videu bio X10.
Možda da svako pravi drugi content. Ne znam, ja unboxing, neko top 10s, neko play throughs i tako.
A?

Live long and prosper.

slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Life of a Board Gamer

Post Postao/la sadistiko »

Ajde to u jedan novi topic pa da vidimo, možda se što izrodi od ove ideje. Meni je ok, ja isto već dugo godina imam u planu krenuti sa video uputama i pregledima, ali nikako da se natjeram da krenem.
Ono što bih ja volio iz tog kanala da bude zadržana barem nekakva kontrola kvalitete i da se svaki video odobrava od strane više autora. Ne znam je li postoji mogućnost da ekipa koja već ima svoje kanale i samim time vjerojatno neku gledanost da samo pripoji svoje filmove u novi kanal, a da ne gubi svoje trenutne gledatelje.
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: RE: Re: Life of a Board Gamer

Post Postao/la Nuuq »

sadistiko je napisao/la:Ajde to u jedan novi topic pa da vidimo, možda se što izrodi od ove ideje. Meni je ok, ja isto već dugo godina imam u planu krenuti sa video uputama i pregledima, ali nikako da se natjeram da krenem.
Ono što bih ja volio iz tog kanala da bude zadržana barem nekakva kontrola kvalitete i da se svaki video odobrava od strane više autora. Ne znam je li postoji mogućnost da ekipa koja već ima svoje kanale i samim time vjerojatno neku gledanost da samo pripoji svoje filmove u novi kanal, a da ne gubi svoje trenutne gledatelje.
Hajde neka neko ko ima moć napravi posebnu temu od ova dva posta. Ja samo mislim da bi ovo bilo praktičnije jer bi sve bilo na jednom mjestu.

Live long and prosper.

slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Life of a Board Gamer

Post Postao/la sadistiko »

daniel ima MOĆ ;-)
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Post Postao/la grof »

imam i ja. :) - riješeno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 2):
sadistikodanijel2008
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Post Postao/la sadistiko »

hehe
slika
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Post Postao/la danijel2008 »

Ne znam koliko je kolaboracija moguća. Mislim da nas je još uvijek premalo da bi imali dovoljno materijala. Praviti novi kanal samo radi toga nema mi smisla. Netko od nas bi trebao preuzeti to na sebe i svoj kanal.

Možemo probati sa nečim sitnim, kao što radi Roy iz Epic Gaming-a. Svaki petak da temu tipa najdraza 2P igra i onda ekipa sa instagrama nabaci par sekundi izjavu koja je njihova najdraza 2P igra. Znaci nesto u tim okvirima. Kratko. Jednostavno. I ako je i losija kvaliteta snimke nece biti toliko strasno. I mogu sudjelovati prakticki svi koji imaju nekakav oblik snimace opreme :D
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Post Postao/la grof »

Možda da udruga otvori svoj kanal i složi prava pristupa svima koji su uključeni?
Ne znam koliko je to uopće izvedivo....
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Post Postao/la sadistiko »

samo nije dobro ni da sad dečki koji su krenuli ukinu svoje kanale, svakako su si dali truda i vremena da steknu koliku toliku gledanost, a da ne govorimo, ako to ikad postane nešto ozbiljnije i neku zaradu, to također ne treba zanemariti. Treba smisliti nešto gdje se na neki način mogu objediniti svi kanali koji postoje i koji će se još otvoriti. Ja svakako imam jednu (bar meni) zanimljivu ideju kako bih predstavljao igre, i sigurno ću nekad puknuti i krenuti s mojim radom.
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Zajednički kanal za hrvatske video sadržaje

Post Postao/la grof »

sadistiko je napisao/la: 10 ožu 2017, 13:55 samo nije dobro ni da sad dečki koji su krenuli ukinu svoje kanale, svakako su si dali truda i vremena da steknu koliku toliku gledanost, a da ne govorimo, ako to ikad postane nešto ozbiljnije i neku zaradu, to također ne treba zanemariti. Treba smisliti nešto gdje se na neki način mogu objediniti svi kanali koji postoje i koji će se još otvoriti. Ja svakako imam jednu (bar meni) zanimljivu ideju kako bih predstavljao igre, i sigurno ću nekad puknuti i krenuti s mojim radom.
Bilo bi dovoljno da ekipa osim na svoje kanale koje već imaju, samo paralelno šibaju video materijale i na kanal od udruge u npr. svoju kategoriju.

No, moramo prvo vidjeti što youtube uopće nudi po tim pitanjima...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Kutak za autore video sadržaja”