Molim savjet

Teme u vezi amaterskih uradaka igara

Moderator/ica: sadistiko

kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Molim savjet

Post Postao/la kockica »

Gotovo. Ovdje se može vidjeti koliko mi samo mape i pravilnici iz osnovne baze i tri proširenja zauzimaju prostora:

slika

Gotov insert, sa posloženim karticama, figuricama i sl. Pravilnici su ispod inserta:
slika

Imam problema sa posudicama u kojima su kockice, ne drže čvrsto i kockice lako ispadaju, pa sam izradio poklopac koji će držati posudice na mjestu. Možda je moglo biti i elegantnije riješenje:
slika

Povrh inserta idu mape. Nisam izradio bočne stranice inserta u visinu tako da i mape uđu u njih iz posve banalnog razloga, nisam imao više pjenaste ploče već sam se poslužio ostacima od prijašnjih radova :lol: Mislim da bi bilo bolje tak, ali nema veze, Nuuq mi je bacio bubu u uho pa sam izrezao stranice kutije od jednog proširenja i njima iznutra oblijepio stranice poklopca
slika

Ovako izgleda konačno sve poklopljeno i čak i drži. Ok, ako mi padne, ode sve u neku stvar :D Konačna visina kutije kao i za recimo Race for the Galaxy:
slika

Hvala svima na idejama!
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 3):
dadoAntomondlakar
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Molim savjet

Post Postao/la Antomon »

Gumice za kosu (glatke) odlično drže poklopce kutija koje vole ispasti ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post:
kockica
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Molim savjet

Post Postao/la dlakar »

Može se i ljepenka stavit sa vanjske strane foam cora iznad kutije da dobiješ debljinu originalne kutije. Al bubetam, nisam nikad radio sa tim materijalom. Tako možda možeš ići još u visinu jer onda nebi bilo potrebe da poklopac mora ići na izvornu kutiju.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Molim savjet

Post Postao/la kockica »

Antomon je napisao/la: 13 ožu 2018, 11:00 Gumice za kosu (glatke) odlično drže poklopce kutija koje vole ispasti ;)
Zapravo i imam neku gumicu za kutije :D
dlakar je napisao/la: 13 ožu 2018, 11:13 Može se i ljepenka stavit sa vanjske strane foam cora iznad kutije da dobiješ debljinu originalne kutije. Al bubetam, nisam nikad radio sa tim materijalom. Tako možda možeš ići još u visinu jer onda nebi bilo potrebe da poklopac mora ići na izvornu kutiju.
Ma pojednostavio sam si život i uzeo ono što mi je bilo dostupno, u ovom slučaju kutiju od proširenja čije sam stranice nalijepio s unutrašnje strane stranica poklopca i lijepo funkcionira.

Ne znam kak vi, ali meni nije problem riješavati se suvišnih kutija i sve sortirati po mogućnosti u jednoj. Jedino mi žao kutija Scythea, one su mi fakat umjetnička djela i njih se ne riješavam.
Odgovori

Natrag na “Amaterska radionica igara”