Board game stolovi

Teme u vezi amaterskih uradaka igara

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Board game stolovi

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja bih samo nadodao i složio se zapravo, širina je najveći problem! U potrazi sam za novim stolom, kao što rekoh, svi stolovi na tržištu u mom cjenovnom rangu su ispod metra širine, a dugački mogu biti i tri kilometra što mi znači ako igre padaju s ruba po širini? Ne znam kako ljudi mogu išta igrati na stolovima 80 cm širine...

Ugl, mi smo se bili na kraju odlučili na jednu kombinaciju koju lik kao sad pokušava napraviti, ali mislim da neće uspjeti. Ugl, naša ideja je bila imati stol 140*100 koji se razvlači po širini u kvadrat 140*140. ;) Kvadratni stol bi nam pasao kad se igra, ali je malo too much kad ne pa smo htjeli na razvlačenje.

Sve mi se čini da će to propasti jer mislim da neće moći izvesti takav mehanizam razvlačenja. No ako bismo ga otkantali (ako uspijemo) i fokusirali se na pravi gaming stol onda dimenzije možemo preračunati. ;)

Ugl, držim sam sebi fige da ovo naše propadne, lol
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
NemanMan
Portich
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 svi 2020, 20:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 33 puta

Re: Board game stolovi

Post Postao/la Portich »

NemanMan je napisao/la: 13 kol 2021, 19:19 Pozdrav svim board game funovima :)

Ima sada već godina i pol kako sam se zarazio društvenim igrama. S vremenom sam kroz online istraživanje pravila za igre i gledanja videa naletio na nekoliko proizvođača stolova. Kao što i sami znate ti stolovi u glavnom nisu baš jeftini, a nisu jeftini jer su u glavnom izrađeni od masiva (punog drveta). Ja se osobno bavim stolarijom već duži niz godina, od iverala do masiva pa preko kombinacija sa staklom i metalom. Moj interes je trenutno da počnem raditi stolove za igranje po željama kupca (po mjeri). Materijal bi bio iverala 25mm debljine. Ujedno bi napravio neki osnovni model, pa da se modularno mogu dodavati rasvjeta, utičnice, posudice za dijelove koji se koriste u igrama, držači čaša itd. Radio bi stolove koji su upušteni u sredini (da imaju kao kadicu) kako bi se nakon igranja moglo nastaviti igrati ako igra nije završena, a opet da se stol kasnije može koristiti kao klasični stol za blagovaonu.
Ne želim ići u serijsku proizvodnju jer mislim da nema tako velike potražnje.

Ako ima zainteresiranih slobodno se javite pa da vam ostvarim želje :)

Čujemo se i sve vas lijepo pozdravljam.
Pozdrav, lijepa ideja i nadam se da ici prema realizaciji. Glavni dio uz vault (kadicu) ti je sam cover ili gornji dio stola - to je zapravo najzeznutiji dio cijele price kako izvesti modularno?
Avatar
Tvrdi
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 05 sij 2022, 17:45
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Board game stolovi

Post Postao/la Tvrdi »

Evo i ja trazih nesto.
Ne znam da li bi ovo bilo nekom interesantno?
http://rrdesign.com.hr/index.php?route= ... uct_id=649
Ovi su korisnici zahvalili autoru Tvrdi za post:
juri006
Odgovori

Natrag na “Amaterska radionica igara”