Dune board game

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la sadistiko »

zašto ti se tako jako sjaji taj papir na tokenima?
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la dlakar »

Ja svaki papir koji ne ide u protektore jos preljepim prozirnom folijom za knjige. Ako nektko dotakne mokrim rukama, ode boja u k...
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la sadistiko »

Možda je samo jak odbljesak od blica, ali jesi probao nabaviti mat bezbojni lak pa time špricnut? Ja još nisam uspio naći mat lak u spreju, samo ovako za nanos kistom i pokazao se jako dobar. Daje zaštitni sloj a ne sjaji. Kod mene već ima ekipice koja slabije vidi, pogotovo ako igramo navečer pod svijetlom (a 99% igramo) i još ak su pod cugom tu dolazi do dodatnih odsjaja i gdje ih nema ;-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
madcow1982
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la dlakar »

Razmisljo sam o laku, al da ti budem iskren, izbjegavam bilo kakvo farbanje, ljepila, špricanje...
I ovak napravim kaos u stanu. Da imam neku garazu i radni stol, drugacije bi to radio. Nasa rasvjeta u podrumu kod frenda nije na nekom zavidnom nivou, tako da nam odsjaj ne pravi neke prevelike probleme
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la sadistiko »

onda dlakar, jesi imao testnu vožnju igre?
Kako je prošlo ako jesi?
Ja se još nisam odvažio početi s izradom. Nekako me strah da ću napravti igru koja se neće igrati.
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la dlakar »

Zadnjih mjesec dana mi je svaki vikend bio zauzet tako da nisam imo vremena za igranje općenito. Tu i tamo sam uletio na koju partiju. Decki ju zele isprobati. Jednom sam bio u prilici da ju zaigramo ali nisam detaljno proucio pravila pa se nisam htio upuštati u nešto gdje bih svaki čas moro provjeravati što i kako. Bio sam preumoran za tako nešto. Nadam se da će ubrzo na stol.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
sadistiko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la sadistiko »

daj svakako onda neka razmišljanja, jel bi nakon toga nešto napravio drugačije i sl.
...a i jel se svidjelo ekipi, koliko je trajala partija, koja fotka i tak, daj daj ;-)
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Dune board game

Post Postao/la dlakar »

Svakako cu javit kako je proslo
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”