Foamcore insert

Teme u vezi amaterskih uradaka igara

Moderator/ica: sadistiko

Odgovori
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la kockica »

Probao sam nasmirglati, stvarno dobri rezultati. Imam puster pa mi nije problem ispuhati mrvice. :)

Koristio sam neki pevecov skalpel, ali sada cu radije kupiti isti takav umjesto neki skuplji jer u principu mi ostaje da napravim jos samo dva inserta - za coc i rococo, no cekam ekspanzije (ako ih docekam), znaci nije mi jos zurba, a ne koristim skalpel za druge svrhe. Da sam ove bolje kupio prije nego sam poceo raditi prvi insert, imalo bi itekako smisla.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la sadistiko »

E sam da javim. U Lidlu upravo kupio jako sličan modelarski skalpel kao onaj iz Mullera za 25kn na akciji!
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
kockica
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la Satarash »

sadistiko je napisao/la:di ima za kupiti? I koliko parona?
Revel u Mulleru je oko nekih 40-50kn ako se dobro sjećam, bilo mi žao za dat, ali sad mi nije žao.
Ima ih svuda, samo upišeš OLFA u google. Njihov skalpel AK-4 je zakon, mislim da sam ga platio 50ak kn u chipoteci.
Olfa je inače najpoznatija tvrtka što se tiče izrade skalpela. Tamiya pakuje njihove skalpele i ostali alat pod svojim logom (naravno da budu kud i kamo skuplji).
Inače, što se tiče mullera, nemojte kupovati Revellove skalpele, jer im je cijena presrana, jer u biti plaćaš brand. Nego pogledajte na odjelu za hobiste, među ljepilima, ljepljivim trakama i onim kojekakvim đinđama za hobi izradu narukvica, ogrlica i sličnih stvari su imali u ponudi ok skalpel s tri dodatne oštrice za nekih 20ak kuna.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post:
kockica
heathendome
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 14 lip 2011, 01:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la heathendome »

Pozdrav! Evo ja bi trebao uslugu sto se tice foam core-a. Doma se nakupilo novih igri, pa bi mi trebale 2-3(crne,3mm) ploce odvuda:
http://www.crescat.hr/pjenaste-beskisel ... am-boards/

A nalazim se u Rijeci i ako bi nekome bilo usput ako slucajno dolazi ovdje negdje u okolicu,ili eventualno poslati na bus...pitao bi ja njih direktno ali mislim da nasom postom to ne bi doslo cijelo :lol:

Pa eto,ako se tko nadje neka me slobodno kontaktira da se dogovorimo, a ja za trud platim cevape ili stogod! Stvarno mi trebaju :roll:
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la miljenko »

Ajd uzmem ti ja... Dolazim u Ri u petak 25.11. sigurno, a možda i prije (javim kad budem znao). Ako ti nije puno do tada pričekati, rado bi saznao gdje su dobri čevapi u Ri :D
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la kockica »

@heathendome
Ne znam koliko si upoznat sa procedurom, ali za svaki slučaj... trebaš se prvo javiti firmi. Rade na način da kažeš što želiš, oni ti zatim na mail pošalju račun, ti im uplatiš, i već sljedeći dan možeš pokupiti (tj,. netko koga si delegirao). Inače ekipa tamo je susretljiva.

I fakat, gdje ima dobrih ćevapa u Rijeci? Zona? szbunjen
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Foamcore insert

Post Postao/la smurfORnot »

U rijeci odi u Pizzeriju EX. Neznam da li su se što pokvarili u zadnjih par godina pošto nsiam bio, ali znam da kad sam s ekipom bio dolje na šljaki, pitali smo neke cure gdje se može dobro pojesti, one nama kao odite u EX, ogromne porcije i fina papica, mi si mislimo da da..ogromne za vas možda. Ugl. porcije su odlicne, lazanje ko da su vam lopatom tovarili, ogromni komadi mesa etc. , cijene i više nego pristupacne(cca 25-35kn za vecinu toga)
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la kockica »

Naj me zezat. Pričaš o kvartu gdje sam živio 25 godina, zgrada do te pizzerije, ali mislio sam da su tamo samo pizze :facepalm
heathendome
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 14 lip 2011, 01:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la heathendome »

E hvala na brzom javljanju, upoznat sam s procedurom narucivanja, javim im sve kada se medjusobno dogovorimo! Sto se tice cevapa, Rijeka i nije bas neka prijestolnica,ali da se pojesti fino :D
Amel je dobar,zona, marun, ovo za Ex je i meni novo!! Rostilj vam je odlican i u Karaki,na mTrsatu, mislim da se tako zove,kod bivseg Mile bosanca tko zna ;)
Javim se Miljenku na pm radi daljnjeg dogovora....
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Foamcore insert

Post Postao/la kockica »

Tko ne bi znao Milu Bosanca rofl
Odgovori

Natrag na “Amaterska radionica igara”