Ona Druga Grupa - igre uloga 16. 7. 2020.

Forum za najave raznih događaja u Meeple's Corneru
Odgovori
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Ona Druga Grupa - igre uloga 16. 7. 2020.

Post Postao/la JobotBobica »

Ona Druga Grupa organizira igranje igara uloga (RPG) u Zagrebu, u redovitom terminu. U ODG možete isprobati neki novi sustav, vidjeti kako drugi igraju, stjecati nova poznanstva ili obnavljati stara, te dobiti uvid u širok spektar igara koje se danas igraju.

U lipnju nam je Udruga Igranje ljubazno dala dva termina u Meeple's Corner. Ako vam je ovo prvi susret sa igrama uloga, ne brinite se i dođite, novi ljudi su nam uvijek dobrodošli. Ako ne znate što su igre uloga, dođite jer i nisu toliko drugačije od boardgameova na koje ste navikli - samo više pričamo :) .

Da bi došli na naše igre morate se prijaviti putem naše stranice. Napravite korisnički računi, otvorite igru koja vas zanima, i ako ima mjesta klik na gumb napravi prijavu. Možete nam se javiti i putem našeg Discord kanala, ili naše Facebook stranice.

16. 7. u ponudi imamo:
Totalno prikladno godišnjem dobu otvaramo sa igrom Kći Zime i pitanjem može li vaša skupina junaka ili vucibatina razmrsiti zagonetku grobnice u kojoj leži ubojica divova?🧚‍♀️🧚‍♂️

U Miamiu, pod neonski svjetlima i s totalno modernim i hip futbalerkama, vampiri ponovo grizu. Ponesite sunčane naočale, obucite se pop i riješite probleme koje je zakuhala kotarija prije vas. Ili nemojte, nego ostavite još veći metež sljedećima koji dođu.🧛‍♀️🧛‍♂️

I za kraj prilika da budete (ODG) plejtesteri novog Witcher RPGa, riješite koje čudovište i možda usporite Nilfgaardianski ratni pohod! Ako izabereš barda očekujemo neki novi Toss a Coin na kraju gejma.
Zadnja izmjena: JobotBobica, dana/u 08 srp 2020, 09:53, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru JobotBobica za post (ukupno 3):
grofShichStips
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Ona Druga Grupa - igre uloga 16. 7. 2020.

Post Postao/la thegrey »

JobotBobica je napisao/la: 29 lip 2020, 08:52 U lipnju nam je Udruga Igranje ljubazno dala dva termina u Meeple's Coreneru. Ako vam je ovo prvi susret sa igrama uloga, ne brinite se i dođite, novi ljudi su nam uvijek dobrodošli. Ako ne znate što su igre uloga, dođite jer i nisu toliko drugačije od boardgameova na koje ste navikli - samo više pričamo :) .
Meeple's Coroner. :thumbs
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Ona Druga Grupa - igre uloga 16. 7. 2020.

Post Postao/la JobotBobica »

thegrey je napisao/la: 07 srp 2020, 10:56 Meeple's Coroner. :thumbs
:nee

Bolje nego da sam natipkao Meeple's Croner...

Ne vidim da si se prijavo na išta - manje spellčekovanja, više igranja!
Ovi su korisnici zahvalili autoru JobotBobica za post:
thegrey
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Ona Druga Grupa - igre uloga 16. 7. 2020.

Post Postao/la thegrey »

Na žalost mogu jedino igrati Godota. I baš mi je žao zbog toga, a i prošlo je stvarno dosta vremena od posljednjeg druženja... Za slučaj da me put nanese, javim se, a do tad bar mogu malo izgenerirati clickove :)
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Ona Druga Grupa - igre uloga 16. 7. 2020.

Post Postao/la JobotBobica »

thegrey je napisao/la: 08 srp 2020, 19:46 Na žalost mogu jedino igrati Godota. I baš mi je žao zbog toga, a i prošlo je stvarno dosta vremena od posljednjeg druženja... Za slučaj da me put nanese, javim se, a do tad bar mogu malo izgenerirati clickove :)
Fun really fake news: zato i profesionalne novine ostavljaju tipfelere.
Odgovori

Natrag na “Najave igara i igranja”