1. kvartalna anketa

Klub MC, Ulica kraljice Jelene 8 - Zagreb
Discord server, Facebook MC grupa
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

1. kvartalna anketa

Post Postao/la Shich »

Prva kvartalna anketa je LIVE! Molimo sve da izdvojite koju minutu i pomognete nam odrediti smjer razvoja Meeple's Cornera. :)

https://docs.google.com/forms/d/1t9yoxd ... ested=true
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Anketa

Post Postao/la DarkDefender »

Ima li smisla ispuniti ako jos nisam bio do MC-a?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Anketa

Post Postao/la Shich »

Ako misliš da si dovoljno upoznat sa problematikom unutar pitanja, slobodno ispuni. Lagano se eliminiraju odgovori na koje realno ne možeš dati odgovor jer nisi bio (uglavnom ocjene).
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 662 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Post Postao/la Deni »

Uff! Tezak izbor za izabrati jedan naslov -.-'

Mislim da vam je isplativije provjerene naslove nabavljati nego nove (samo zato jer su novi) i riskirati manjak interesa
slika
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re:

Post Postao/la DarkDefender »

Deni je napisao/la:Uff! Tezak izbor za izabrati jedan naslov -.-'

Mislim da vam je isplativije provjerene naslove nabavljati nego nove (samo zato jer su novi) i riskirati manjak interesa
Ne bih se slozio. Istina da nemam bas previse pravo glasa, jer nikako da se pojavim u MC, ali meni je puno zanimljivije doci vidjeti neku novu igru.
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
Shich
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Anketa

Post Postao/la stoka »

kad sam bio u bogovićevoj, primijetio sam (tad je na polici bilo samo 50 - 60 igara, moguće da imate i više) da ima dosta manjih igara, a samo 10 - 15 pravih naslova, hitova od 400 - 600 kuna...mislim da bi kvaliteta naslova trebala bit ispred kvantitete, pa kad se skupe neki bodovi od zajedničke naruđbe, da se ne leti odmah naručit nešto od 20-30 eura, nego da se pričeka još jedna naruđba (il doplati iz proračuna udruge, ako postoji) pa da se uzme nešto ozbiljnije...mislim na igre tipa terra mistica, DS, scythe i slične...
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post (ukupno 2):
Valsimmiljenko
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Anketa

Post Postao/la Shich »

Zato sam i postavio takvo pitanje u anketi jer me zanima jesam li do sad krivo gledao na stvari ili ne. Dosadašnji kriterij su uz što manju cijenu bili i što veća igrivost.

Koliko npr. ima smisla nabaviti SW Rebellion koji je genijalna igra ali traje 4 sata, i najbolji je u dvoje. Koliko često bi se takva igra igrala kod nas? Da li vrijedi platiti toliko novaca za nju kad možemo nabaviti 2-3-4 igre koje će isto tako naći svoju veliku publiku plus biti puno češće igrane?
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Anketa

Post Postao/la miljenko »

Shich je napisao/la:Koliko npr. ima smisla nabaviti SW Rebellion koji je genijalna igra ali traje 4 sata, i najbolji je u dvoje. Koliko često bi se takva igra igrala kod nas? Da li vrijedi platiti toliko novaca za nju kad možemo nabaviti 2-3-4 igre koje će isto tako naći svoju veliku publiku plus biti puno češće igrane?
Ovisi o ljudima koji dolaze u igraonu... Zato i anketa, jasno mi je..
Mene recimo nikad neces vidjeti da uzmem s police Bang!, Avalon ili For Sale, dok bi za Rebellionom odmah posegnuo :zvizdi...

Naravno, ako se skuplja ekipa koja voli party igre, da se treba njima ugoditi... Ali logika da igra mora podržavati najveći broj ljudi (vise od 2 player), da bi bila "isplativa", mislim da nije ispravna...
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 520 puta
Kontakt:

Re: Anketa

Post Postao/la mljeko »

Mislim da je najbolje kombinirat, i jeftine i skupe, ali prije svega kvalitetno.

Kak sam pametan:p
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Anketa

Post Postao/la Shich »

miljenko je napisao/la:
Shich je napisao/la:Koliko npr. ima smisla nabaviti SW Rebellion koji je genijalna igra ali traje 4 sata, i najbolji je u dvoje. Koliko često bi se takva igra igrala kod nas? Da li vrijedi platiti toliko novaca za nju kad možemo nabaviti 2-3-4 igre koje će isto tako naći svoju veliku publiku plus biti puno češće igrane?
Ovisi o ljudima koji dolaze u igraonu... Zato i anketa, jasno mi je..
Mene recimo nikad neces vidjeti da uzmem s police Bang!, Avalon ili For Sale, dok bi za Rebellionom odmah posegnuo :zvizdi...

Naravno, ako se skuplja ekipa koja voli party igre, da se treba njima ugoditi... Ali logika da igra mora podržavati najveći broj ljudi (vise od 2 player), da bi bila "isplativa", mislim da nije ispravna...
Da, to sam nedavno shvatio. Zato smo i nabavili neke odlične 2 player igre u zadnje vrijeme (Star Realms, Patchwork, 7Wonders Duel).

Prevelik je bio fokus na ljude koji jesu u igraonici, a premali na ljude koje bi nešto privuklo u igraonicu. Još jedna party ili gateway igra će dati malo raznolikosti stalnim posjetiteljima, ali nešto novo i/ili "skupo" bi moglo privući ljude koji npr. nikako da se natjeraju prvi put doći do nas.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post:
miljenko
Odgovori

Natrag na “Klub MC - Zagreb”