O igranju u Klubu MC

Klub MC, Ulica kraljice Jelene 8 - Zagreb
Discord server, Facebook MC grupa
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la Valsim »

Hvala @dlakare :-) .

To kažem i ja, ne volim gledati odmah na sve negativno, bez razmišljanja i o pozitivnim stvarima.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la Gordan »

Valsim je napisao/la: 21 sij 2018, 03:29 Taman kada su svi pomislili kako neće biti novih iznenađenja, posjetio nas je iznenada ni manje ni više nego naš najaktivniji saborski zastupnik, a koji nam je došao u potrazi za dobrom igrom i zabavom. Riječ je naravno o gospodinu Ivanu Pernaru. Novinari su bili iznimno zadovoljni i ovom nevjerojatnom slučajnošću, pa je tako vrlo brzo i gospodin Pernar objašnjavao kako je doznao za nas, koje igre voli u slobodno vrijeme itd.
slika
Jel slavodobitno zaključio kako je Zemlja ipak ravna ploča, kao što se da vidjeti iz priloženog? :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 3):
dlakarKillaluxor
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la Valsim »

Jest ovako naoko ravna, no ima crta konekcija koje spajaju različite suprotne dijelove. Pa usprkos 2D limitiranosti, ipak ispada da je okrugla :-D . Bilo bi zanimljivo igrati na stvarnom 3D globusu Zemlje, pa ovi svi jadni Kinezi bi popadali u svemir :-D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la Nuuq »

grof je napisao/la:
dlakar je napisao/la: 21 sij 2018, 11:45 Ma nemam ja nista protiv promoviranja. To im je posao. Imam problema sa patroniziranjem i lazima. Svaka cast ekipi koja ga je lijepo ugostila. Ja mislim da nebi izdrzo a da ga ne pitam u bebu zasto je stvarno bio tamo. Taj odgovor bi me zanimo. Ako bi iskreno odgovorio, super.
Ne bih se time uopće opterećivao. Čak vjerujem da je zaista došao na igranje, pa kaj on ne smije imati nekakav privatni život. Zašto mi baš u svemu tražimo teorije zavjere.

Uostalom, da je želio promociju, zar ne bi bilo logično da onda novinara nije zamolio da ga ne fotografira?
Hehehehe dobar pun!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la dlakar »

Hehe...da i mene jebu te dvostruke negacije. Trebalo mi vremena da skuzim...:)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la Stips »

I, koje igre voli?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la grof »

Stipsonov je napisao/la: 22 sij 2018, 11:09 I, koje igre voli?
Krive. Za sada. ;) (iako ga je ekipa "natjerala" igrati Risk: Legacy", pa je malo onjušio i moderniji štih)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la Stips »

I mislio sam. Kad je došao na Rizik. No svakako mu je posjet MP korak u pravom smjeru, ako ga to zanima.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la grof »

Stipsonov je napisao/la: 22 sij 2018, 12:04 I mislio sam. Kad je došao na Rizik. No svakako mu je posjet MP korak u pravom smjeru, ako ga to zanima.
Izgleda da ga je zapalilo jer se je i u nedjelju raspitivao gdje ima igranja, pa smo ga uputili u Vintage. No, ne znam da li je i tamo otišao na gaming.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Mimi
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 10 pro 2016, 21:38
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 39 puta

Re: O igranju u Meeple's Corneru

Post Postao/la Mimi »

grof je napisao/la: 22 sij 2018, 12:22
Stipsonov je napisao/la: 22 sij 2018, 12:04 I mislio sam. Kad je došao na Rizik. No svakako mu je posjet MP korak u pravom smjeru, ako ga to zanima.
Izgleda da ga je zapalilo jer se je i u nedjelju raspitivao gdje ima igranja, pa smo ga uputili u Vintage. No, ne znam da li je i tamo otišao na gaming.
Pošaljite ga utorak u carta magicu, tamo držimo standardno od 16h gaming ;)
Odgovori

Natrag na “Klub MC - Zagreb”