Upiti oko nabavljanja igara

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema web trgovini Igraj.si

Moderator/ica: igraj.si

madcow1982
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 12 ruj 2017, 13:50
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 77 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la madcow1982 »

Evo i jedno loše iskustvo od Igraj. Si od prije cca mjesec dana, naime radim u Sloveniji i s kolegom s posla koji je slovenac malo o hobijima i tako to, i navedem ga ja da naruci igru od njih, kao dobre cijene, trgovina u Slo, mala dostava, dobra iskustva s naručivanjem u Hrv itd itd...Čovjek napravi narudžbu, i dva tjedna nisu niti poslali igru, on naravno lud, zove ih, zovu oni njega, kaže nakon dva tjedna mi kažu probati čemo poslati u ovom tjednu(bio je ponedjeljak). Čovjek naravno otkazao sve, ja ispao glup, više ni riječi o board gameovima. Eto umjesto još jedan u hobiju, svojim iskustvom če sigurno još koga odvratiti od igranja, nažalost ko i svuda, i najboljima se katkad dogodi kiks.
Ovi su korisnici zahvalili autoru madcow1982 za post (ukupno 2):
juri006realuka
Why so serious
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la realuka »

madcow1982 je napisao/la: 08 vel 2021, 22:52 Evo i jedno loše iskustvo od Igraj. Si od prije cca mjesec dana, naime radim u Sloveniji i s kolegom s posla koji je slovenac malo o hobijima i tako to, i navedem ga ja da naruci igru od njih, kao dobre cijene, trgovina u Slo, mala dostava, dobra iskustva s naručivanjem u Hrv itd itd...Čovjek napravi narudžbu, i dva tjedna nisu niti poslali igru, on naravno lud, zove ih, zovu oni njega, kaže nakon dva tjedna mi kažu probati čemo poslati u ovom tjednu(bio je ponedjeljak). Čovjek naravno otkazao sve, ja ispao glup, više ni riječi o board gameovima. Eto umjesto još jedan u hobiju, svojim iskustvom če sigurno još koga odvratiti od igranja, nažalost ko i svuda, i najboljima se katkad dogodi kiks.
Nedavno isto jako loše iskustvo. Naručim hrpu toga jer nas je više naručilo, svega je naravno bilo na stanju, uplatim odma, šaljem potvrdu nakon kupnje kao i kod svih ostalih desetak narudžbi, dolazi mail sljedeći dan "Ne uplaćujte, nemam Everdell". Ja reko ok, šalji sve ostalo, refund za Everdell i nema problema, više od 2 tjedna kasnije, nakon neprestanih mailova i poziva i odgovora 'danas ću' nema refunda, sve dok nisam inzistirao na instant potvrdi uplate refunda.

Jučer nova narudžba, danas poslao, sutra stiže.

Njegov najveći problem je što ponekada stavi u dućan nešto što mu je tek poslano od dobavljača, a fizički nema kod sebe (siguran sam u ovo jer mi je i sam to potvrdio u 3 navrata Root, Bosk i famozni Everdell koji greškom dobavljača nije niti poslan rofl ), pa ponekad isporuka zakasni, pa se on ne zna izvući i onda valjda nastane delay od nevjerojatnih 2 tjedna.

Sve u svemu ima odlične cijene i sumnjam da neću od tamo naručivati, al uvijek treba biti spreman za avanturu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post (ukupno 3):
dadomadcow1982juri006
Meta
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 17 ožu 2020, 11:42
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 23 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Meta »

Ja sam 4.2 narucio jaws of lion i nakon 3 poruke na mail i facebook i dalje nema odgovora na upit za placanje preko pay pala evo danas smo vec 9-ti, komunikacija im je 0
Ovi su korisnici zahvalili autoru Meta za post (ukupno 3):
juri006dadoSpartacus16
micho
Reactions:
Postovi: 23
Pridružen/a: 19 stu 2011, 19:45
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la micho »

Narucivao sam od njega prije par godina kad se po igre islo u Novi Zagreb, njegov brat bi ih vadio iz gepeka :)
U to vrijeme je sve funkcioniralo kako treba..
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la frastarc »

Ja sam tamo naručivao 2 ili 3 puta, sve u svemu je prošlo ok, malo sam bio naporan s porukama na FB i mailovima, ne znam je li to razlog ali od uplate u 3-4 radna dana mi je stizao paket. Da bi im komunikacija mogla biti bolja ili da bi mogao biti webshop sa checkoutom na kraju, to bi bilo super :D
bboytony
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 10 stu 2021, 18:25
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la bboytony »

Ja isto ne mogu dobiti nikakvu povratnu informaciju od njih. Niti kada sam ih pitao vezano za plaćanje, niti vezano za povrat.

EDIT: evo javio mi se sada na mail, nešto ne radi dobro sa webom izgleda
Zadnja izmjena: bboytony, dana/u 11 stu 2021, 19:28, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru bboytony za post:
dado
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1249
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3358 puta
 pohvaljen: 1985 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la dado »

bboytony je napisao/la: 11 stu 2021, 18:43 Ja isto ne mogi dobiti nikakvu povratnu informaciju od njih. Niti kada sam ih pitao vezano za plaćanje, niti vezano za povrat.
Da, to je nažalost razlog zašto sam prestao uzimati igre od tamo. :( (zadnje sam uzeo pred godinu dana za Secret Santu)
Šteta jer ponuda i cijene su super ali što vrijedi kad praktički moraš navlačiti za rukav i moljakati da ti se proda proizvod.
slika
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la thegrey »

Mozda bi se mogao preko Udruge isposlovati malo cesci dolazak na forum? To bi drasticno ubrzalo komunikaciju
Avatar
Humra
Reactions:
Postovi: 17
Pridružen/a: 06 sij 2021, 17:58
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 27 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Humra »

Ja sam 2 puta naručivao od tamo, jednom kad je dolazio u ZG, drugi put online. Ovo kad je došao u ZG okej jer nije bilo nešto puno komunikacije, ali zato ovo kad sam online sam ga morao zvati na kućni telefon da zaprimi narudžbu nakon 5 dana, nikakvi odgovori ni na mail ni ništa.
Htio bi naručiti opet zbog izbora i normalnih cijena ali se ne usudim.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Humra za post:
dado
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Mago de Umago »

Ja sam 1x narucio i moram priznati da nisam imao problema... szbunjen
slika
Odgovori

Natrag na “Igraj.si”