17.9. peti Dan Društvenih Igara Split

Igraonica društvenih igara, Info Zona, Jerina 1, Split

Moderator/ica: Gordan

Odgovori
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

17.9. peti Dan Društvenih Igara Split

Post Postao/la Gordan »

Eto nas opet! Dok sezona u Info Zoni ne započne, prikratit ćemo vrime još jednim DDI-jem.
Gradski kotar Blatin-Škrape, Poljička 31, ulaz s južne strane, s parkirališta.
Početak u 17 pa sve do 24. Standardni repertoar i nekoliko novih naslova. Naravno, i ono šta vi donesete.

Pratite fb event.

Bit će i poneka prezentacija, možda i turnirić.. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 2):
ValsimKilla
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: 17.9. peti Dan Društvenih Igara Split

Post Postao/la Valsim »

Neka ih je što više :thumbs .

Evo mi isto pomalo u pripremama i za naš u 10. mjesecu. Dok je kruha i igara sve je dobro :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 17.9. peti Dan Društvenih Igara Split

Post Postao/la Gordan »

Navratit ćemo vam u posjete jednom! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
Valsim
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 17.9. peti Dan Društvenih Igara Split

Post Postao/la Enkidu »

Gordan je napisao/la:Gradski kotar Blatin-Škrape, Poljička 31, ulaz s južne strane, s parkirališta.
Baš je bia dobar 5. DDI... Solidan prostor, solidna posjećenost (ljudi nije bilo masu al ih je bilo dovoljno i nikome nije falilo suigrača), i super zabava.
Igra sam Spartacusa, Letters From Whitechapel, Zombie Dice, Lords of Scotland i Race For The Galaxy (sve prvi put osim RFTG). Mislio sam napisati jednu recenziju DDI.-ja i svih spomenutih igara koje sam probao prvi put, ali sam ovih dana malo preokupiran sa nekim zdravstvenim problemima pa ću to morat preskočit.
Samo ću ukratko reć sljedeće - toplo preporučam Letters From Whitechapel (igra u kojoj detektivi love Jack the Rippera) onima koji vole napete potjere i imaju strpljenja za dugotrajnu i temeljitu dedukciju. Igra nema previše mehanika (tipa special character powera, itema, poteza itd.) ali ima puno tematskog ugođaja i impresivnu napetost. Samo je bitno da detektivi imaju pažnje i strpljenja u igri, i da Jack the Rippera igra netko tko ili jeste lukavi zli luđak ili dobro glumi takvog... 8-)
Za kraj dva legendarna citata Tonija the Rippera :
njegov vrlo slikoviti opis četvrti Whitechapel - "...i njeni stanovnici je zovu Pakao. Na ulici žene doje svoje blatnjave bebe, a dječaci roštiljaju štakore na štapu..." :lol:
komentirajući jedan dio moje i Romanine zajedničke dedukcije njegove putanje - "Ti si bio u pravu, ali Romana je bila glasnija..." :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post (ukupno 3):
ValsimGordanShich
Odgovori

Natrag na “Igraonica "Ajmo se igrat!" - Split”