02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless heroes !

Igraonica društvenih igara, Info Zona, Jerina 1, Split

Moderator/ica: Gordan

WinkDickerson
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 01 pro 2015, 19:16
Ima zahvala: 288 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la WinkDickerson »

Enkidu je napisao/la:Bestraga, bez tebe će to biti samo grupa ljudi koja sjedi oko stola i igra igre na ploči. :( Dok bi s tobom uključenim u kolektivno sjećanje ostala uklesana epska bitka dobra i zla, povijesne potjere za zlotvorima po ukletim šumama i dvorcima, spektakularni breathtaking prevrati, i da ne govorim imaginarna (da ne kažem izhalucinirana) korupcijska hobotnica koja pruža svoje bezbrojne sluzave pipke u sve pore splitskog boardgamerskog društva...
Teoretski, moš i ti izvijestit naše nebrojene čitatelje o kriminalu i korupciji, nije da te ne ide pisanje
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Gordan »

Enkidu je napisao/la:
Gordan je napisao/la:Imaš dvije prijave priko FB za sad.
Misliš dvije nove ili je to računajući mene ? :) Ja ne mogu to vidit trenutačno.
Btw hvala na trudu ali stvarno ne moraš pružat update stanja svaki čas, bilo bi dovoljno da u petak naveče ili subotu ujutro napišeš trenutačno stanje da znam u šta se upuštam (pustoš ili gladnu rulju)...
Ubuduće mislim da ću stvarno morati eliminirati posrednika i sam zaprljati ruke na fejsu...
Eov sad su tri prijave na fejsu i za ne falit - sve su cure. :D
Da, u buduće sam traži kompanjone za igre :P
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

Gordan je napisao/la:Eov sad su tri prijave na fejsu i za ne falit - sve su cure. :D
Možda je to zato što sam napisao : "Igru donosi ... Onaj Visoki / Brkati / Naočiti"... :P
A možda je to zbog mog životinjskog magnetizma... Neki od nas (James Bond, David Hasselhoff, Tom Selleck, ja...) su jednostavno neodoljivi i ne mogu si pomoći. :bravo :zvizdi :ljubav
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

WinkDickerson je napisao/la:
Enkidu je napisao/la:Bestraga, bez tebe će to biti samo grupa ljudi koja sjedi oko stola i igra igre na ploči. :( Dok bi s tobom uključenim u kolektivno sjećanje ostala uklesana epska bitka dobra i zla, povijesne potjere za zlotvorima po ukletim šumama i dvorcima, spektakularni breathtaking prevrati, i da ne govorim imaginarna (da ne kažem izhalucinirana) korupcijska hobotnica koja pruža svoje bezbrojne sluzave pipke u sve pore splitskog boardgamerskog društva...
Teoretski, moš i ti izvijestit naše nebrojene čitatelje o kriminalu i korupciji, nije da te ne ide pisanje
Actually, nakon što si mi ti posadio klicu u glavu razmišljam o tome... S time da to ne bi bi bio izvještaj o korupciji u politici i nogometu sa celebrity komentatorima u tvom stilu, prije kvazi-fikcionalni horror-fantasy account (to je više moj forte nego sportsko-politički sarkazam) inspiriran ATOE settingom i likovima. Materijala ima na bacanje, sinoć me dok sam se tuširao udrila kreativna inspiracija poput munje (meni se to iz nekog razloga najčešće događa dok se tuširam) i sad imam hrpetinu ideja (Prologue, Part 1 i Ending su već praktično razrađeni u glavi), samo je pitanje hoću li ja to stići naškrabati... Možda u obliku nekakvog serijskog web-izdanja koje će držati čitatelje u napetosti na rubu sjedala iz tjedna u tjedan... szbunjen
Btw, "nebrojene" ~= 3 ? :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post:
WinkDickerson
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

Onda Flash what's the final score ? Koliko se izgubljenih dusa ukrcalo na ukleti brod kapetana Veljka ni ne sluteci kakav ih mracni usud ceka ?
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Gordan »

3 naivne duše
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Gordan »

Evo za arhivu da opalim review.

Srića da je Info Zona nabavila sklopive stolice jer inače bismo bili u još većem problemu. Naime, ovako je problem bio samo sa stolovima. A i veći prostor bi dobro došao. :D
Enkidu je skupio pozamašnu grupu (barem za početak), za Dodir Zla, a na ostalim stolovima se vrtilo Quadropolis, Lords of Waterdeep, Dead of Winter, Settlers of Catan, Dixit, Ticket to Ride i još neke igre.
Bilo je dosta novih lica, uključujući i grupicu stranaca kojima uopće nije bio problem ugurat se odvojenu sobicu i na vrlo improviziranoj podlozi zaigrat Ticket sve do zatvaranja. Ako idući put ne iskoristimo i wc za igranje nismo ništa napravili. ;)
ASI ide dalje, gledajte nas i sljedeće subote!












Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 3):
WinkDickersonValsimShich
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
WinkDickerson
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 01 pro 2015, 19:16
Ima zahvala: 288 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la WinkDickerson »

Enkidu je napisao/la:Actually, nakon što si mi ti posadio klicu u glavu razmišljam o tome... S time da to ne bi bi bio izvještaj o korupciji u politici i nogometu sa celebrity komentatorima u tvom stilu, prije kvazi-fikcionalni horror-fantasy account (to je više moj forte nego sportsko-politički sarkazam) inspiriran ATOE settingom i likovima. Materijala ima na bacanje, sinoć me dok sam se tuširao udrila kreativna inspiracija poput munje (meni se to iz nekog razloga najčešće događa dok se tuširam) i sad imam hrpetinu ideja (Prologue, Part 1 i Ending su već praktično razrađeni u glavi), samo je pitanje hoću li ja to stići naškrabati... Možda u obliku nekakvog serijskog web-izdanja koje će držati čitatelje u napetosti na rubu sjedala iz tjedna u tjedan... szbunjen
Unaprijed se radujem čitanju tog horor trilera. Nadam se samo da neće previše zadirat u tančine tvog osobnog prostora pod tušem
Ovi su korisnici zahvalili autoru WinkDickerson za post (ukupno 2):
GordanEnkidu
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Gordan »

Čovječanstvo treperi od nestrpljenja...
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

WinkDickerson je napisao/la:Unaprijed se radujem čitanju tog horor trilera. Nadam se samo da neće previše zadirat u tančine tvog osobnog prostora pod tušem
O ne, to će biti u posebnom X-rated izdanju samo za dame... Evo preview :
"Enkidu je opetovano prelazio rukom preko njegovih muževnih dlakavih prsa, sapunajući svoj "ljubavni tepih" da bi večeras za njegove obožavateljice bio ne samo čupav i muževan nego i senzualno mirisan baš kako one to vole. Istovremeno je u glavi planirao potencijalne exit strategies uzimajući u obzir sve izlaze iz IZ prostora i najkraće rute do njih, za slučaj da njegove odane obožavateljice podivljaju kao na Beatles koncertu i pokušaju ga rastrgati u erotskom zanosu..."
Odgovori

Natrag na “Igraonica "Ajmo se igrat!" - Split”