RFTG turnir

Igraonica društvenih igara, Info Zona, Jerina 1, Split

Moderator/ica: Gordan

Odgovori
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

RFTG turnir

Post Postao/la Gordan »

It's a long shot, al ništa ne košta probat:
Ima li zainteresiranih da bacimo neki Race for the galaxy turnir?
Osmislit ćemo neki format, ovisno o broju igrača. Preferiram da naglasak bude na 1 na 1 igri.
Ajmo, prijavite se, ljudi! :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
WinkDickerson
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: RFTG turnir

Post Postao/la Enkidu »

Jel misliš na čisto "prijateljski" turnir, ili nešto tipa Magic turnira kakvi su bili kad sam ja bio u srednjoj, di se plaća sudjelovanje u turniru pa se od te love dijele neke nagrade ?
Jer ja nisam igra godinama i godinama pa ne bi ulaga lovu na svoju "vještinu" pa sam isključivo za "prijateljski" meč. A i tako bi se mora podsjetit pravila...
I jel se igra sa ekspanzijama ili ne ?
Jel triba donit svako svoj primjerak ili ne ?
Jel to misliš na idućem druženju u Infozone ili nekad drugo ?
Eto tako, uz par podpitanja ja sam načelno za, pod uvjetom da bude dovoljno ljudi zainteresirano...
Makar nemam šanse za pobjedu... :D
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: RFTG turnir

Post Postao/la Nuuq »

Enkidu je napisao/la:Jel misliš na čisto "prijateljski" turnir, ili nešto tipa Magic turnira kakvi su bili kad sam ja bio u srednjoj, di se plaća sudjelovanje u turniru pa se od te love dijele neke nagrade ?
Jer ja nisam igra godinama i godinama pa ne bi ulaga lovu na svoju "vještinu" pa sam isključivo za "prijateljski" meč. A i tako bi se mora podsjetit pravila...
I jel se igra sa ekspanzijama ili ne ?
Jel triba donit svako svoj primjerak ili ne ?
Jel to misliš na idućem druženju u Infozone ili nekad drugo ?
Eto tako, uz par podpitanja ja sam načelno za, pod uvjetom da bude dovoljno ljudi zainteresirano...
Makar nemam šanse za pobjedu... :D
Nemam pojma o ovome, samo da kažem da sam oduševljen tvojim nickom!!!
Svaka čast.
Tvoj drug, Gilgames.

Live long and prosper.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post:
Enkidu
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: RFTG turnir

Post Postao/la Gordan »

Enkidu je napisao/la:Jel misliš na čisto "prijateljski" turnir, ili nešto tipa Magic turnira kakvi su bili kad sam ja bio u srednjoj, di se plaća sudjelovanje u turniru pa se od te love dijele neke nagrade ?
Jer ja nisam igra godinama i godinama pa ne bi ulaga lovu na svoju "vještinu" pa sam isključivo za "prijateljski" meč. A i tako bi se mora podsjetit pravila...
I jel se igra sa ekspanzijama ili ne ?
Jel triba donit svako svoj primjerak ili ne ?
Jel to misliš na idućem druženju u Infozone ili nekad drugo ?
Eto tako, uz par podpitanja ja sam načelno za, pod uvjetom da bude dovoljno ljudi zainteresirano...
Makar nemam šanse za pobjedu... :D
Nikakva lova, čisto prijateljski. Al san nekako cilja na ljude koji znaju igrat (znači min 150-200 odigranih partija na kontu). Da svaka partija traje do 30min i ne završi s 40 razlike. :D
Šta više primjeraka, to bolje. Mislim da bismo u startu imali dva (s nešto ekspanzija na raspolaganju).
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: RFTG turnir

Post Postao/la Enkidu »

Uf druže visoki su ti zahtjevi... 150-200 partija :o bojim se da ja nemam još ni u jednom boardgameu nažalost (ako se ne računaju D&D, briškule i šah), mislim da bi u Hiveu imao najviše (možda 50-100) ostalo sve daleko manje...
To neće bit prijateljska nego izuzetno prijateljska partija, as in sa takvim zahtjevima ćete igrat samo ti, Toni, i možda još poneko iz vama već poznate ekipe... :) To moš nazvat ili intimno druženje ili Elite RFTG PRO Tournament...
S druge strane ja možda jesam newb ali bi rado bacio, naš mutual associate W.D. znam pouzdano da želi probati RFTG iako još nikad nije, a vjerovatno bi bilo još dosta zainteresiranih novajlija. Ja sam igra RFTG par puta sa totalnim newbovima (koji put sa Tonijem prije dosta godina) i uvik mi je bila super igra, a i drugi su uglavnom imali slične prve reakcije (neki od mojih frendova su smatrali da malo fali direktne interakcije / agresije ali to ekspanzije popravljaju)...
Možda bi svi trebali biti malo promiskuitetniji poput hipija, ono make love not war, svi sa svima i tako to if you get my meaning... ;) Ipak da bi od newbova nastali profići nužno je upoznati igru i druge igrače (ne u biblijskom smislu)... :zvizdi
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post:
WinkDickerson
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: RFTG turnir

Post Postao/la Gordan »

Podučavanje newbija uopće nije isključeno, ali mu nije mjesto na turniru. :) Ne zoveš reprezentaciju Kosova na svjetsko prvenstvo u Brazilu da, eto, i oni malo vide kako se igra. :D Možemo ubacit demontraciju na nekom od idućih DDI-a. A 200 partija nije puno jer se igra kratko, 20-30 min uživo, a preko neta cca 12 min. Osim toga, ima i keldon - software protiv kojeg se može jako dobro naučit igrat. Mislim da kad se sve zbroji, ja imam valjda 10 -15 000 partija. :D
Šta se turnira tiće, nekako i očekujem da nas bude maksimalno 6. Bit ću ugodno iznenađen ako ima više znalaca.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 2):
WinkDickersonSlavica
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Odgovori

Natrag na “Igraonica "Ajmo se igrat!" - Split”