19.12. Fury of Dracula

Igraonica društvenih igara, Info Zona, Jerina 1, Split

Moderator/ica: Gordan

Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 19.12. Fury of Dracula

Post Postao/la Gordan »

True story, bro!
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
WinkDickerson
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 01 pro 2015, 19:16
Ima zahvala: 288 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: 19.12. Fury of Dracula

Post Postao/la WinkDickerson »

Enkidu je napisao/la:Svaka čast, ne znam kako ti se dalo ovoliko pisati... :bravo
Kad ti je gušt onda vrijeme leti ni ne primjetiš. A vidim da se Jahve nekima i u signaturu probio.

Moj odvjetnik kaže da bi bilo dobro iskoristiti ovu jedinstvenu priliku za standardnu ogradu i izjaviti da iako mi je gušt pisat ove osvrte, pogotovo kad je igra zanimljiva, ne mogu ponudit garancije da ću ih baš svaki put bit u prilici napisat.
Nesmijemo dizati letvicu previsoko...
Gordan je napisao/la:Ti od sad igraš samo samnom. Moramo Dead of Winter čim prije, taj review će bit još epskiji...
Još da nam za D&D sessione pišeše recap rofl
Alaj si me odma mobilizirao. Može, može, DoW mi izgleda ekstra zanimljivo, pa ću se rado predbilježit za njega. Jedini je problem šta trenutno neznam kada ću opet bit u mogućnosti navratit u infozone, tako da ćemo morat utanačit potankosti ovoga načelnog sporazuma na nekom od idućih zasjedanja, a i dobivam neke informacije da neće bit akcije u info zone sve do 16.1.

Nego kad već pričamo o sporazumnom dogovaranju, pričaju mi da je u okolnostima info zone jako teško, pa gotovo i nemoguće, organizirat igranje neke igre unaprijed (ovako kako smo to mi, par stranaca na internetu, napravili sa Drakulom). Neznam sad jel to zato jer ljudima nekakav osjećaj 'obaveze' kvari užitak igranja, pa više vole spontano na licu mjesta odlučivat ili jednostavno do sada to nitko nije ni pokušavao ili nešto treće?

Da se razumijemo, ja nemam apsolutno ništa protiv spontanog sjedanja za stol i priključivanja bilo čemu, dapače. Samo potičem jednu laganu i neobavezujuću razmjenu mišljenja po ovom pitanju.
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 19.12. Fury of Dracula

Post Postao/la Gordan »

Moj post za Draculu i je pokušaj da se uvede ta praksa. Naravno, mi smo se interno znali dogovorit šta ćemo igrat, al to su onda zatvoreni krugovi ljudi.
Šta se tiće igranja prije 16.1. - bude li kakvih dogovora, kontaktirat ću te. ;-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
WinkDickerson
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 19.12. Fury of Dracula

Post Postao/la Enkidu »

WinkDickerson je napisao/la:dobivam neke informacije da neće bit akcije u info zone sve do 16.1.
Po novome čini se da oće. Infozona online kalendar tvrdi da je večeras game night (a dosad nikad nije pogriješio).

WinkDickerson je napisao/la:Nego kad već pričamo o sporazumnom dogovaranju, pričaju mi da je u okolnostima info zone jako teško, pa gotovo i nemoguće, organizirat igranje neke igre unaprijed (ovako kako smo to mi, par stranaca na internetu, napravili sa Drakulom). Neznam sad jel to zato jer ljudima nekakav osjećaj 'obaveze' kvari užitak igranja, pa više vole spontano na licu mjesta odlučivat ili jednostavno do sada to nitko nije ni pokušavao ili nešto treće?

Da se razumijemo, ja nemam apsolutno ništa protiv spontanog sjedanja za stol i priključivanja bilo čemu, dapače. Samo potičem jednu laganu i neobavezujuću razmjenu mišljenja po ovom pitanju.
Što se tiče sporazumnog dogovaranja u Infozone, ne bih rekao da je nemoguće nego čisto da u mom iskustvu to dosad nije bila uobičajena praksa, i da generalno treba bit otvoren za obje metode (dogovaranje unaprijed i spontano sjedanje za stol) i prilagodljiv. A razlog zašto ljudi većinom ne dogovaraju aktivnosti je ja mislim kao prvo jer ljudi su uglavnom lijeni za organizaciju i dogovaranje a kao drugo ljudi u Infozonu uglavnom dolaze da isprobaju nove stvari kojih se nisu već naigrali (tako mi je i reklo niz ljudi) pa onda gledaju šta ima u ponudi zanimljivo za isprobati. Ili dolaze jer ne znaju nikoga u tom hobiju pa onda se nemaju ni s kime dogovarati. Btw koliko sam ja vidio većina turnira koji su planirani / najavljivani za ona 2 DDI i Fantastikon se nisu baš obistinili jer se ljudi nisu nacrtali u zakazano vrijeme ili nije bilo ni prijavljenih... :)

WinkDickerson je napisao/la: DoW mi izgleda ekstra zanimljivo, pa ću se rado predbilježit za njega.
Me three ! :)
Samo moram skoknit prvo do survival storea, opskrbit se odjećom i obućom za arktičke uvjete (krzneni kaput i rukavice, čizme...) i ostalom opremom potrebnom za preživljavanje u slučaju zombi invazije (motorna pila, baseball palica, trusty sawed-off shotgun, kanta benzina, boce i krpe za Molotovljeve koktele, crowbar, kakav kamion ili oklopljeni autobus koji po mogućnosti neće odbijati upaliti se baš kad prema tebi trči horda zombija kao što to obično bude u filmovima itd.). Kažu da je u slučaju zombi invazije najvažnije kao prvo biti dobro pripremljen i kao drugo biti u dobroj kondiciji za trčanje...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post:
WinkDickerson
drwlad
Reactions:
Postovi: 66
Pridružen/a: 30 ruj 2014, 11:43
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: 19.12. Fury of Dracula

Post Postao/la drwlad »

koliko vam je trajala partija?

Mi smo partiju odigrali za 4+ sati. Drakula je isto završio sa kolcem u srcu
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 19.12. Fury of Dracula

Post Postao/la Gordan »

drwlad je napisao/la:koliko vam je trajala partija?

Mi smo partiju odigrali za 4+ sati. Drakula je isto završio sa kolcem u srcu
Čini mi se da je ova trajala oko 3 sata. Ali znao sam igrat neke epske i po 5-6 sati.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Odgovori

Natrag na “Igraonica "Ajmo se igrat!" - Split”