Das Magische Labyrinth / Magic Labyrinth

Teme vezane uz igre predviđene za manju djecu
Odgovori
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Das Magische Labyrinth / Magic Labyrinth

Post Postao/la mado »

https://boardgamegeek.com/boardgame/419 ... -labyrinth

I ovo je na popustu u Mulleru. Dobitnik je Kinderspiel des Jahres 2009, na listi dječjih igara na BGGu je na visokom mjestu broj 9.
Mislim da sam ju vidio u igraonici uživo ili negdje drugdje. Figurice s magnetom, metalne kuglice ispod igrače ploče u labirintu, tako nešto.
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Das Magische Labyrinth / Magic Labyrinth

Post Postao/la ratnip »

Fora igra za klince 4-10g. Magnetna kugla udara u skrivene zidove ispod ploče dok likovi sa gornje strane ne vide ništa tako da se mora u glavi "izgraditi" labirint. Nema neke strategije, samo trial-and-error i pamćenje, ali je zabavno i brzo. S mlađom djecom se može igrati tako da se s njihove strane zidovi označe šibicama nakon udaranja. Najteže je klince naučiti da ne dižu figurice i ne varaju "isprobavanjem" gdje su zidovi (good luck with that :) ).
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Das Magische Labyrinth / Magic Labyrinth

Post Postao/la priroda15 »

Najteže ih je naučiti da ne naživciraju kad zapnu za "nevidljivu" prepreku pa moraj ponovo :)) Moje cure je igra dosta frustrirala pa je nismo forsirali, da im se generalno ne zamjere igre :)
ratnip je napisao/la: 12 stu 2020, 10:06 Fora igra za klince 4-10g. Magnetna kugla udara u skrivene zidove ispod ploče dok likovi sa gornje strane ne vide ništa tako da se mora u glavi "izgraditi" labirint. Nema neke strategije, samo trial-and-error i pamćenje, ali je zabavno i brzo. S mlađom djecom se može igrati tako da se s njihove strane zidovi označe šibicama nakon udaranja. Najteže je klince naučiti da ne dižu figurice i ne varaju "isprobavanjem" gdje su zidovi (good luck with that :) ).
slika
Odgovori

Natrag na “Igre za djecu”