Jel igraju vaši klinci igre?

Teme vezane uz igre predviđene za manju djecu
Odgovori
tupko
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la tupko »

Moja klikna (4 godine) zna malo zaigrati flash igrice i to one najjednostavnije no nema baš koordinaciju pokreta pa joj brzo dosadi.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la grof »

tupko je napisao/la:Moja klikna (4 godine) zna malo zaigrati flash igrice i to one najjednostavnije no nema baš koordinaciju pokreta pa joj brzo dosadi.
Da, moj sad već "veliki" klinac (7.god) zna odigrati pokoju Flash igru, te one igre koje mu pruža Linux operativni sustav.

No, od svega toga ipak mu je najdraže (a i najzdravije) s nama u obiteljskom krugu odigrati neku od pravih društvenih igara za stolom.
Tako dijete komunicira s roditeljima ,druži se i zabavlja u zdravoj atmosferi.

U svakom slučaju podržavam roditelje koji se žele igrati sa svojom djecom prave društvene igre.
Dobro za njih, još bolje za djecu ;)

Zapravo, nebi vjerovali koliko djece se radije želi igrati ovakve, stolne igre umjesto kompjutorskih. Samo im dajte na izbor :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
tupko
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la tupko »

Ma naravno! I ja se više zalažem za "offline" igre no neću braniti klinki da ponekad odigra pokoju na kompu.

Ona se u biti najviše voli igrati sa dedovim hehehe. Nekako je ustaljeno da kćeri i unuke više lete tatama i dedovima. A najviše se voli igrati skrivača koliko je to u stanju se igrati. A samnom obožava slagati puzzle no brzo joj dosadi ap ja moram završiti a onda ode :D
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la grof »

tupko je napisao/la:Ma naravno! I ja se više zalažem za "offline" igre no neću braniti klinki da ponekad odigra pokoju na kompu.
Ma naravno, sve dobro u svojim granicama.

Meni je žao vidjeti djecu koja sate i sate provode pred kompjutorom ili Tv-om jer ih rodtelji jednostavno odbace i ne žele provoditi vrijeme s njima.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
tupko
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la tupko »

grof je napisao/la:
tupko je napisao/la:Ma naravno! I ja se više zalažem za "offline" igre no neću braniti klinki da ponekad odigra pokoju na kompu.
Ma naravno, sve dobro u svojim granicama.

Meni je žao vidjeti djecu koja sate i sate provode pred kompjutorom ili Tv-om jer ih rodtelji jednostavno odbace i ne žele provoditi vrijeme s njima.
Najveće žrtve današnje situacije kod nas su u biti djeca koja najviše trpe sve ono što njihovi roditelji doživljavaju na poslu. Znam to po sebi nažalost :(
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la grof »

tupko je napisao/la: Najveće žrtve današnje situacije kod nas su u biti djeca koja najviše trpe sve ono što njihovi roditelji doživljavaju na poslu. Znam to po sebi nažalost :(
Slažem se, zato ih treba maksimalno zaštititi i maksimalno im se posvetiti. Jer, djeca nisu kriva za ovu našu vrlo lošu situaciju i ako je ikako moguće ne prenositi frustracije s posla doma na obitelj i posebno ne na djecu.

Takva djeca onda postaju nasilnici i na cesti i u školi.

Djeca su UVIJEK odraz stanja u kući, odnosno u obitelji ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
denmax
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la denmax »

Uvijek bolje da klinci igraju neke flash igre za djecu nego da se igraju sa pc igrama u kojima nažalost ima previše nasilja.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Jel igraju vaši klinci igre?

Post Postao/la grof »

denmax je napisao/la:Uvijek bolje da klinci igraju neke flash igre za djecu nego da se igraju sa pc igrama u kojima nažalost ima previše nasilja.
Uvijek je bolje da se klinci MAKNU od računala i igraju se sa svojim vršnjacima i/ili roditeljima vani ili kod kuće, te se zabavljaju sa društvenim igrama za stolom.

Ovaj post donekle smatram i reklamom za web stranicu punu flash igara, nije li tako @denmax? 8-)

Ne moram napominjati kako nisam sretan sa ovakvim načinom promocije drugih stranica sa sadržajem koji Igranje.org portal ne podržava. ;) (zato je link i maknut iz posta)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Igre za djecu”