Sshh! Don't Wake Dad!

Teme vezane uz igre predviđene za manju djecu
Odgovori
Avatar
sonjecka
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 03 lip 2012, 21:56
Lokacija: Split
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Sshh! Don't Wake Dad!

Post Postao/la sonjecka »

Sshh! Don't Wake Dad!

http://i1249.photobucket.com/albums/hh5 ... C07133.jpg

Danas sam je kupila za 10 kn na nedjeljnom sajmu. Tri dijela fale u igri,ali lako sam ih izradila i nije toliko vazno za igru. Igra ima i zvucne efekte koji nakon nekoliko partija pocinju nervirati, al dobra je fora sto se zvuk moze ugasiti, a igra nastavit.

Igračima se podijele kartice (max: 4 igraca) na kojima su nacrtana polja koja izazivaju "nered i buku" zbog kojeg se tata moze probuditi. Igraci pogledaju svoje kartice i sada znaju na koja mjesta mogu ugaziti, a da ne moraju stiskati tatinu budilicu i na kojima su sigurni. Najveca zabava (i stres) je upravo to stiskanje budilice. Ako polje na koje smo stali npr. mačka ima broj 4,a mi nemamo tu karticu u ruci moramo stisnuti 4 puta budilicu. Tata se moze probuditi bilokad ,nakon 2 stiskanja budilice ili nakon 20-og i tu je frka,jer ako se probudi igrac se vraca na pocetak igre pa tako igra cijelo vrijeme tece dinamicno i prevrtljivo. Na kocki su tockice u bojama (plavo,crveno,zuto i zeleno. Dvije strane su jos ljubicasta zvjezdica koja znaci stani ispred prvog igraca za jedno mjesto i stranu kocke koja znaci preskok kretanja).
Igra je namijenjena djeci od 4+ , kad se prvi put igra, igra je uzasno napeta, ali starijima vrlo lako dosadi. Plus je svakako sto se kartice i pijuni mogu spremiti u ladicu pod tatin krevet sto cijelu igru cini kompaktnom i teze se izgube dijelovi.
Kad gledamo samu radnju igre cijela igra je pomalo cudna i nastrana. Kao da djeca cijelo vrijeme strahuju od tate zlostavljaca. Tata ih tjera u krevet i neda im jesti . Cilj igre je cim se prvi igrac domogne hladnjaka.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sonjecka za post:
miki0102
Odgovori

Natrag na “Igre za djecu”