LCG NIGHTS: Game of Thrones, Netrunner, Star Wars

Igraonica društvenih igara Carta Magica, Frankopanska 24, Zagreb
Odgovori
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

LCG NIGHTS: Game of Thrones, Netrunner, Star Wars

Post Postao/la frle »

Pozdrav ljudi, već neko vrijeme mi se vrti ideja da se proba organizirati jedan dan u Carta Magica predstavljanje LCG igara (Android: Netrunner, Star Wars, Lord of the Rings, Game of Thrones, Call of Cthulhu, Warhammer: Invasion) i Star wars:X-winga. To su super kartaške igre koje imaju ljudima zanimljive teme i vrlo su pristupačne svima.

Znam da se Netrunner igra na veliko, da se LOTR isto rado igra i da neki ljudi žele igrati Game of Thrones, pa sam mislio da možda uz pomoć Udruge i Carte Magice organiziramo igranje tih igri. Znam da veliki broj Magic i Yugioh igrača vole SW i LOTR pa zašto ih ne bi upoznali sa tim igrama i možda potaknuli ljude da igraju i te igre, jer se ne mora trošiti toliko velika količina novaca da bi stigli ljudi koji igraju već dulje vrijeme.
Ja osobno posjedujem 3 LCGa (Star wars, LOTR i Game of Thrones), X wing i igrao sam Netrunner i vidim veliki potencijal u tim igrama i volio bih igrati te igre na tjednoj bazi sa ljudima koji dijele moje mišljenje o tim igrama.

Ako bi uspijeli uz poticaj Udruge potaknuti CM da promovira malo LCG postoji mogućnost da se ljudi priključe i počnu kupovati te igre u CM i da onda možda pojačaju ponudu tih igara u dućanu.
Fantasy flight games, tvrtka koja proizvodi te igre ima dobro organizirane pakete koji se mogu kupiti za poticaj LCG nightsa, ali isto tako i za organiziranje turnira.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_ ... ?eidn=4589

Volio bih da se jave ljudi koji bi bili voljni doći probati te igre i ljudi koji su željni doći naučiti ljude igrati LCG igre.
Možda za početak da se odigra jedan vikend i vidi zainteresiranost ljudi pa ako se ljudima dopadnu igre da organiziramo i tjedni termin.
Naravno slobodno predložite neke svoje ideje pa da vidimo možemo li nešto organizirati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
mado
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2273
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1178 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la mado »

Podržavam, pogotovo jer FFG podržava takve projekte, ako se dovoljno rano prijavi (2-3mj ranije). Imam prijavnicu za to negdje na mailu.
Imam dosta od LOTR:LCG-a i mogu sudjelovati ako budem u prilici.
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la Vicko »

Dobra ideja.
Moj prijedlog je da odrzimo predstavljanje tih igara na DDI-u koji ce uskoro biti.
Da li ima zainteresiranih koji bi to radili? Naravno, bilo bi nekoliko osoba jer nitko ne igra sve. xD
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la thegrey »

mado je napisao/la:Podržavam, pogotovo jer FFG podržava takve projekte, ako se dovoljno rano prijavi (2-3mj ranije). Imam prijavnicu za to negdje na mailu.
Imam dosta od LOTR:LCG-a i mogu sudjelovati ako budem u prilici.
Podržavam svojom podrškom madovu podršku FFGovog podržavanja ovakvih evenata.
A i bravo na inicijativi frle.
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la frle »

mado je napisao/la:Podržavam, pogotovo jer FFG podržava takve projekte, ako se dovoljno rano prijavi (2-3mj ranije). Imam prijavnicu za to negdje na mailu.
Imam dosta od LOTR:LCG-a i mogu sudjelovati ako budem u prilici.
Drago mi je da bi mogao računati na tebe i tvoje znanje LOTR:LCGa. I bilo bi super kada bi mogli to sa FFG organizirat, a koliko sam gledao te prijavnice moramo se prijaviti ili kao skupina tj Udruga bolje, ili preko dućana što bi trebali tražiti pomoć Carte.
Vicko je napisao/la:Dobra ideja.
Moj prijedlog je da odrzimo predstavljanje tih igara na DDI-u koji ce uskoro biti.
Da li ima zainteresiranih koji bi to radili? Naravno, bilo bi nekoliko osoba jer nitko ne igra sve. xD
Glavno da se malo pokrene oko svega pa možemo i na DDI ili neovisno, budemo se sve onda dogovorili, ali ja se definitivno zalažem za to, pa budem i sve vodio ako treba, ali definitivno bi mi dobro došla pomoć :).
Što se tiče zainteresiranih, ja imam 3 LCGa- Star Wars, LOTR i Game of Thrones (+ X wing bi ubacio jer nije kartaška igra ali se može vrlo brzo igrat pa ima poveznice), pa mogu njih uvijek nositi sa sobom. Imam frenda koji zna sve igrati pa može uz mene objasniti sve + možda još dva frenda, sve ovisno koliko će nam fakulteti dozvoliti.
Trebalo bi onda samo dobiti podršku nekog od Netrunnerovaca i ako ima ljudi koji imaju neke druge LCG ili malo šire kolekcije drugih.
thegrey je napisao/la: Podržavam svojom podrškom madovu podršku FFGovog podržavanja ovakvih evenata.
A i bravo na inicijativi frle.
I ja sve podržavam :D :thumbs
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la buraz »

thegrey je napisao/la:
mado je napisao/la:Podržavam, pogotovo jer FFG podržava takve projekte, ako se dovoljno rano prijavi (2-3mj ranije). Imam prijavnicu za to negdje na mailu.
Imam dosta od LOTR:LCG-a i mogu sudjelovati ako budem u prilici.
Podržavam svojom podrškom madovu podršku FFGovog podržavanja ovakvih evenata.
A i bravo na inicijativi frle.
Podržavam svojom podrškom greyovu podršku na madovu podršku :sopak

(Ovo sam napisao na svom smartfonu vozeći auto. ne pokušavajte to kod kuće!)
slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la frle »

U dogovoru s Vickom, već ovaj utorak 28.1 bi se u igraonici, uz standardne igre koje se igraju, igrao LCG + X-wing. Tako da bi molio ljude koji su zainteresirani doći probati ili igrati s drugima LCG ili X wing neka se javi da znamo na koga možemo računati.

Ja mogu donijeti Lord of the Rings LCG, Star Wars Card Game LCG, Game of Thrones LCG i Star Wars X Wing Miniatures Game, pa ako netko želi nešto specifično od tih igara probati neka kaže pa donesem što vas zanima.

Nadam se da se vidimo onda u utorak. :thumbs
Pozdrav
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
Vicko
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3538
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1134 puta
 pohvaljen: 1532 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la Shich »

Odlično vijest! :) Držim fige da će se javiti dosta ljudi da popunimo utorak.
Avatar
the_priest
Reactions:
Postovi: 117
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:18
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la the_priest »

Ovo se uopce ne cini kao losa ideja, blessing i s moje strane svecenik
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: LCG NIGHTS

Post Postao/la frle »

Iako nitko nije irazio neku želju što bi igrao, ja ću donijeti Star Wars Card Game i Star Wars X wing, ali ako netko želi LOTR ili Game of Thrones probati neka mi javi do 17h sutra da donesem i to.


Evo i video pravila za te dvije igre:
SW LCG- http://www.youtube.com/watch?v=c9dWPwoUQ-Y
SW X wing- http://www.youtube.com/watch?v=PuhwSma960Y

Vidimo se sutra od 17.15 do nekih 21 ću sigurno biti u igraonici pa se pridružite :)
Odgovori

Natrag na “Igraonica "Carta Magica" - Zagreb”