Boardgame adventures of Mislav, Slavica and friends

Tekstovi, podcastovi i ostali materijal kojeg objavljuju razne boardgame zajednice u Hrvatskoj.
Pravila foruma
Svaki korisnik otvara svoju temu u kojoj će opisivati zanimljivosti i crtice iz vlastitih igraćih događanja
Valsim
Redovni član udruge
Ima zahvala: 1298 puta
 pohvaljen: 1257 puta
Kontakt:
Status: Offline

BGG logo

Re: Boardgame adventures of Mislav, Slavica and friends

Post Postao/la Valsim » 01 lip 2019, 13:49

@dlakar
Dosta dobro moram priznati, dok god se ta agresivnost ne prenosi i u stvarnom životu :D .
Jako mi je zanimljivo kako u Clashu prezire i izbjegava sukobe, a u Through The Agesu je uvijek prva koja počinje s vojnim ojačavanjem i stavljanjem raznih gadnih političkih karata koje sakate najslabije igrače.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon

dlakar
Ima zahvala: 421 put
 pohvaljen: 421 put
Kontakt:
Status: Offline

BGG logo

Re: Boardgame adventures of Mislav, Slavica and friends

Post Postao/la dlakar » 01 lip 2019, 14:15

A gle, i ja sam dosta agresivan. 😁
Isprobao sam svakakvih strategija i nekako mi se čini da je vojna ipak najisplativija. Lijepo je kad napraviš neki kombo... Homer, Miki, Shakespeare sa Vrtovima l Bazilikom...a onda dođe Napoleon i sve ti rasturi. Teško je stat sa agresijama kad vidiš da netko zaostaje sa vojskom i onda se nekako samo orijentiraš na to...i tu mi je jedini problem u igri. U više igrača, ako netko kaska, opako se svi okome na njega. Mene su jednom u prvom dobu tako izmasakrirali, da se nisam više mogao vratit. E od tada uvijek imam vojske...barem malo više od protivnika. :)

Odgovori

Natrag na “Blogovi iz boardgame svijeta”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.