GURPS

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la:Plan je ovakav. Sutra tokom dana stavim glavne sjernice priče, u dropbox stavim dozvoljene knjige plejerima, u subotu rolamo likove i u nedjelju igramo. Također budem stavil i neke godove likove u koster. Trenutno najviše 5 igrača.
Jel trebaš za ovo kakav poseban podforum, da se igra ne miješa sa ostalim postovima? (možda nešto tipa "Play by Post igre", pa u svakoj temi tamo imate neki sešon?)

Ako trebate i reklamu na fejsu ili portalu radi potrage za potencijalnim igračima, reci mi, pa ćemo i to službeno objavit ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Nebi bilo loše da unutar Igra uloga otvorimo novi podforum, Play by post.
Jedino imamo mali problem sa knjigama, vidim na sj stranici da su free for download no ne i free for redistribute.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la:Nebi bilo loše da unutar Igra uloga otvorimo novi podforum, Play by post.
Jedino imamo mali problem sa knjigama, vidim na sj stranici da su free for download no ne i free for redistribute.
OK, podforum dobiš danas, samo da mi se Ubuntu upgrejda :zamisljen

Za knjige onda postavi linkove, pa nek si ljudi skidaju s njihovih stranica, osim ako to nije samo za autorizirane članove kod njih...

nisi rekao, trebaš kakvu najavu na portalu/fejsu za ovo igranje na forumu ili radije složiš ekipu po sostemu, ko kapne - kapne?

Ak trebaš najavu, složi mi neki kratki tekst, pa ga pošalji na PM
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Forum postavljen, ako treba još kaj s admin strane samo reci. Ostalo možeš sam kreirati kao moderator.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Mogli bi neku najavu napucati pa prvih 5 zainteresiranih upadne, eventualno 6. Ja sutra uz priču dam i tekst za najavu.
Kaj novi Ubuntu je vani?
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la:Mogli bi neku najavu napucati pa prvih 5 zainteresiranih upadne, eventualno 6. Ja sutra uz priču dam i tekst za najavu.
Kaj novi Ubuntu je vani?
OK, složi tekst, ja nađem neku GURPS sliku ili ako imaš ti nekaj tematski vezano pukni ;)

Je, vani je od jučer. Fino stvar radi....
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Super. Idemo malo cyberpunkati. :mrgreen:
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Radi obveza moram prebaciti za sljedeću subotu. Glavni dio priče je već postavljen.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Evo jedno pitanje vezano za GURPS ali ne i za PbP. Uglavnom, ista tema.

MiB Croatia (*Men in Black - volonterska ekipa ljubitelja SJgames igara koja promovira iste) bi rado u igraonici održao u nekom skorijem vremenu prezentiranje nekih GURPS naslova, kao što su npr. Banestorm ili jednostavno GURPS sistem kao takav. Zanima nas koliko je to izvedivo, odnosno koliko bi ekipa koja dolazi u igraonicu bila zainteresirana za evo, naučiti i zaigrati po nekom sustavu koji nisu prije igrali, ili ga igraju, a na ovaj način će ga moći igrati i u igraonici.

Ragelance
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Dobra ideja. Osobno predlažem da se interes "napravi" putem portala kao vijest za tematsku večer/i u Prostoru ;)
Kaj se MiB-ovaca tiče, možda bi im čak Munchkin prije prošao kao interesantan naslov, pa potom GURPS.

Dakle, trebala bi neka pravovaljana najava. U Prostor inače stane cca 20-tak ljudi, po nekim slobodnim procjenama
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”