GURPS

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la:Svi su dobrodošli. Jedine restrikcije sa moje strane su u materijalu koj je igračima dostupan odnosno koje knjige su im dozvoljene a koje su na crnoj listi. Ipak nesmijem dopustiti da igrai imaju više matrijala na raspolaganju nego GM.
Da, naravno!
Nego, posotji li štogod od bazične literature slobodno na internetu? Ako da , onda bi to trebalo malo polinkati.
Preporučam da složiš i neki tekst uvodni o GURPS-u, eventualno neke sheetove ako će igračima biti potrebni za interno praćenje kamoanje, pa sve možemo opaliti na portal...

S druge strane, možda bi bilo dobro otvoriti ovdje i poseban podforum za PbP igranje, kako se te teme ne bi miješale s uobičajenim diskusijama na temu RPG-a.

No, kad složiš, predloži neke zahtjeve za ugodno igranje ovdje. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Na SRP-ovskom forumu sam napravio tutorial vezan za borbu u GURPS-u, sad ako će to ikako pomoći, rado ću ga ovdje preselit'. Ali ono, tutorial se tiče samo borbe, ne pravila općenito.

Ragelance
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Ragelance je napisao/la:Na SRP-ovskom forumu sam napravio tutorial vezan za borbu u GURPS-u, sad ako će to ikako pomoći, rado ću ga ovdje preselit'. Ali ono, tutorial se tiče samo borbe, ne pravila općenito.

Ragelance
Ma najbolje je da se onda s Lutherusom, ovdje dogovoriš, pa složite nekaj korisnoga i jednima i drugima... :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Ima nešto knjiga opd ogl-om, njih ću staviti ili u dropbox ili na repozitorij pa sa ljudima zasherati.
Kampanja bude noir smještena u New York sredinom 70-ih unutar jedne mafiaške obitelji podrijetlom sa Sicilije.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Vjerovao ili ne, imam 8 gotovih likova za takvo nesto. Radio sam ih za jedan natjecaj. 75 bodova, totalno low scale.

Ragelance
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la:Ima nešto knjiga opd ogl-om, njih ću staviti ili u dropbox ili na repozitorij pa sa ljudima zasherati.
Kampanja bude noir smještena u New York sredinom 70-ih unutar jedne mafiaške obitelji podrijetlom sa Sicilije.
Super, Igranje.org ima svoj Dropbox račun gdje držimo sve priručnike i pravila boardgejmova, pa ćemo rado i to staviti tamo. Lutherus, budem ti prosherao suradnički direktorij, samo mi u PM pošalji svoj e-mail
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Evo, priča gotova. Očemo sljedeću subotu zaigrati?
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Zasto ne. Makar ja sam navece zauzet u subotu, ali evo nije mi bed npr lika naoravit ili sl.

Ragelance
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Plan je ovakav. Sutra tokom dana stavim glavne sjernice priče, u dropbox stavim dozvoljene knjige plejerima, u subotu rolamo likove i u nedjelju igramo. Također budem stavil i neke godove likove u koster. Trenutno najviše 5 igrača.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Deal.

Ragelance
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”