GURPS

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Ova tema je namjenjena raspravama oko Generic Universal RolePlaying Systema.
Slobodno dođite, pitajte, možda dogovorite kakav sešn,...uglavnom dobro došli.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

opa, preuzimaš inicijativu :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

:mrgreen: lagano
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Ćaobok svima!

Vidim da se spominje GURPS, a imam tu naviku povlačit' se svugdje gdje ima ikakvog spomena. Ovim putem htio bih pozvati svu ekipu koja je zainteresirana za igranje preko PBP-a (Play By Post igranja, načina RP-a preko foruma) da se priključi na forum od SRP-a, odnosno Sekcije za Roleplay:

http://srp.com.hr/forum

Na forumu postoji odjeljak za PbP, na kojem osim dvije aktivne GURPS igre postoji i Warhammer i Traveller kampanja. Naravno, cijelo vrijeme tražimo nove ljude koji bi igrali/vodili.

Ukratko, tko god je zainteresiran za GURPS, neka slobodno posjeti forum, i neka zaigra :)

Ragelance
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Pozdrav Regelance i dobro došao na ovaj naš forum.

Gledao sam nedavno na vašem forumu ove PbP podforume i moram priznati da izgleda zanimljivo.
Ako netko nešto takvo želi organizirati i na ovom našem forumu, uvijek je dobrodošao.

Želim vam uspješno igranje :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Hvala na dobrodošlici :D

Da, izgleda zanimljivo, no konstantan problem u PbP-u je što se nakon nekog vremena jako sporo počne otezat, tako da ga ne bih preporučio ljudima koji su navikli na borbe i brzu progresiju.

Ako ikakav PbP osvane ovdje, najvjerojatnije i zaigram :D

Ragelance
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

DA, vi ste skupljali škvadru relativno nedavno i to za početnike, koliko se sjećam na SRP forumu... i dojmilo me se, ali bojim se da se ne bi mogao naviknuti na kontinuirano sudjelovanje, a klala bi me obaveza posjete da ekipa ne trpi moje (nečije) nedovoljno javljanje...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: GURPS

Post Postao/la Lutherus »

Pozdrav i dobrodošao.
Kaj se tiće vašeg foruma i igranja/vođenja mogu se uključiti ali sa GURPS Cyberpunk, steampunk ili noir kampanjom sa naglaskom na maind fuck questove.

@Grof
Razmišljal nešto slično za ovaj forum ali preko IRC-a. Lakše je kontrolirati playere i pokušaju varanja se svedu skoro na minimum ( mada ljudi ne svhaćaju da ne varaju dm-a već sebe ).
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: GURPS

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la: @Grof
Razmišljal nešto slično za ovaj forum ali preko IRC-a. Lakše je kontrolirati playere i pokušaju varanja se svedu skoro na minimum ( mada ljudi ne svhaćaju da ne varaju dm-a već sebe ).
Onda bi trebal otvoriti i nekakav IRC klijent tu na forumu ili na portalu? Nisam se s time još bavil, ali nije problem, bumo složili :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Ragelance
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 tra 2012, 19:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: GURPS

Post Postao/la Ragelance »

Lutherus je napisao/la:Pozdrav i dobrodošao.
Kaj se tiće vašeg foruma i igranja/vođenja mogu se uključiti ali sa GURPS Cyberpunk, steampunk ili noir kampanjom sa naglaskom na maind fuck questove.

@Grof
Razmišljal nešto slično za ovaj forum ali preko IRC-a. Lakše je kontrolirati playere i pokušaju varanja se svedu skoro na minimum ( mada ljudi ne svhaćaju da ne varaju dm-a već sebe ).
Opet, hvala na dobrodoslici. Bilo koji tip igre je dobrodosao, a ja cak navijam za dobar steampunk.

Anti-cheating sistem za pbp? Mi koristimo invisible castle, stranicu na kojoj, nakon registracije, mozes kreirati page za odredjenu kampanju, gdje ne mozes brisat rollove nego oni budu trajno upisani u history rollova kampanje. A i preko stranice mozes rollat kak god oces, tipa d20 + 1d6 - 3, napises si formulu kako zelis.

Ragelance
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”