Tražimo suradnike za RPG

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la Lutherus »

hvala :D mada nebitni kolegiji su riješeni dok oni bitni nisu :? ali ima i u 4 mj rok
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la Lutherus »

Boss do većeri stiže još jedan tekst
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la:Boss do većeri stiže još jedan tekst
Super! Super! :) fala ti
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
cvjetaca
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 74
Pridružen/a: 22 ruj 2011, 09:31
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la cvjetaca »

javljam se na raport :) Sozen me kontaktirao na forum.hr-u u vezi pisanja o Pathfinderu a s obzirom da sam fangirl istog, rekoh zasto ne
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la grof »

cvjetaca je napisao/la:javljam se na raport :) Sozen me kontaktirao na forum.hr-u u vezi pisanja o Pathfinderu a s obzirom da sam fangirl istog, rekoh zasto ne
Pozdrav tebi!

Drago mi je da želiš složiti/presložiti/upotpuniti Pathfindera. Naravno, odmah te pitam želiš li složiti i ostale RPG-ove (D&D i AD&D). Ovo što imamao na portalu po mom mišljenju je ipak malo preskromno.

S druge strane, ako želiš aktivirati zajednicu oko RPG-a mogu te postaviti i za moderatora itd. itd... prostora za suradnju, kolko hoćeš :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
cvjetaca
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 74
Pridružen/a: 22 ruj 2011, 09:31
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la cvjetaca »

Hvala na dobrodošlici!

Rado ću napisati nešto za Pathfinder :)

što se moderature tiče, trenutno sam već mod na pdf-u Fantastika na forum.hr i već sam angažirana oko nekih drugih rpg projekata (uglavnom Pathfinder) tako da zahvaljujem ali trenutno ne mogu prihvatiti još i tu dužnost.

ali u svakom slučaju javljat ću se i tu sa nekim vijestima vezanim uz roleplay. Naime ove je godine pri Filozofskom faksu profunkcionirala Sekcija za Roleplay (SRP) koja se bavi svim vrstama roleplay igara (od pen&papera do LARPa). U prvom dijelu godine uglavnom smo organizirali tjedna predavanja, jednu mini konvenciju krajem svibnja (tema je bio Steampunk) i u nastavku akademske godine očekujem da će osim predavanja i nove mini konvencije biti i prostora za igraonice. Moj plan je tu i tamo organizirati neke pokazne (demo) sessione za ljude koje jako interesira fantasy roleplay ali nemaju priliku igrati.

Osim toga nadam se redovito (cca 2 puta mjesecno) organizirati igraonice Pathfinder Society Organized Play-a. Sljedeci session ce biti 30.9. u Carti Magici a obavijest o tome zajedno sa web stranicom za prijave oglasiti ću i na vašem forumu :)

eto, ukratko ;)
cvjetaca
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 74
Pridružen/a: 22 ruj 2011, 09:31
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la cvjetaca »

btw što se (a)d&d-ja tiče mislim da nema smisla pisati posebno o sustavima koji više nisu aktualni, odnosno podržani od strane industrije. Budući da već imate 4th edition D&D a sada i Pathfinder, bolje bi bilo da uključite neke druge sustave koji su također popularni i 'current'. Npr World of Darkness, GURPS, Chtuhlu, Star Wars d20, Cortex System (Firefly, Supernatural, Buffy..)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la grof »

cvjetaca je napisao/la:btw što se (a)d&d-ja tiče mislim da nema smisla pisati posebno o sustavima koji više nisu aktualni, odnosno podržani od strane industrije. Budući da već imate 4th edition D&D a sada i Pathfinder, bolje bi bilo da uključite neke druge sustave koji su također popularni i 'current'. Npr World of Darkness, GURPS, Chtuhlu, Star Wars d20, Cortex System (Firefly, Supernatural, Buffy..)
Da, slažem se. Iz tog razloga i tražimo nekoga tko bi se time "profesionalnije" bavio. Osobno se ne bavim RPG-om, tako da su mi te "zemlje" relativno strane. NO, kako se radi o igranju u društvu svakako bi ta tematika trebala u nekom obliku ozbiljnije zaživjeti na portalu (i forumu).

Razumijem razloge zbog kojih je nemoguće moderirati i ovdje, no ako se ikada ukaže prilika/potreba ili nekoga znaš tko bi to želio raditi i poticati i ovdje roleplaying slobodno ga usmjeri na nas.

Što se tiče dorade Pathfindera, ovaj portal radi na Wordpressu i sve što ti je potrebno zapravo se nalazi u podforumu Kutka za autore, pa pogledaj tamo neke detalje.

Kada zaželiš staviti/ispraviti/dopuniti neke članke vezane uz RPG, javi mi u PM svoje puno ime i prezime, te e-mail adresu kako bi ti mogao otvoriti pristup na portal.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la grof »

cvjetaca je napisao/la: što se moderature tiče, trenutno sam već mod na pdf-u Fantastika na forum.hr i već sam angažirana oko nekih drugih rpg projekata (uglavnom Pathfinder) tako da zahvaljujem ali trenutno ne mogu prihvatiti još i tu dužnost.
Znam da se je vjerojatno ekipa već složila oko Pathfindera na Forum.hr-u, no čini mi se da bi vam ovdje bilo primjerenije mjesto. Tim više što vjerujem da se cijela podsekcija na forumu može bolje prilagoditi potrebama RPG-a nego što to nudi globalni hrvatski forum. ;)

Plus, što se mogu objavljivati i vijesti na portalu, pa cijela stvar dobiva više na značaju.

Možda zvuči pomalo arogantno od mene ovako direktno predlagati prelazak na neki drugi forum, ali konceptualno gledano bilo bi više smisla i po nove korisnike imati jedno mjesto za okupljanje svih ovakvih "igara za stolom". LARP ipak ima svoje portale i blogove i radi se o pomalo drugačijem vidu zabave, pa ih ovdje pratimo putem RSS kanala...

Eto, razmislite. Mi smo na Igranje.org uvijek otvoreni za ovakve vidove suradnje :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
cvjetaca
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 74
Pridružen/a: 22 ruj 2011, 09:31
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Tražimo suradnike za RPG

Post Postao/la cvjetaca »

Još jednom hvala na pozivu :)

Za sad ništa ne želim isključiti tako da ću u svakom slučaju biti u kontaktu i malo više se uključiti ovdje pa ćemo vidjeti kak će se stvari kretati.

Za početak ću složiti ovaj tekst o Pathfinderu ;)
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”