star wars: the edge of empire RPG

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Odgovori
Fizzletop
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 25 sij 2013, 13:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta
Kontakt:

star wars: the edge of empire RPG

Post Postao/la Fizzletop »

Gospodin postar mi je jucer urucio mnogo lijepih stvari narucenih s BookDepositorija, medju kojima je the most prominent feature bio kompletni do sad izdani materijal za FFG-ov novi Star Wars RPG- the edge of empire.
Trenutno se spremam zapoceti s nekakvom light kampanjom da istestiramo sistem (koji na prvo citanje zvuci obecavajuce), pa sam u potrazi za jos jednim, ali vrijednim clanom grupe, obzirom da je regularni SW rpg fanatik frend odselio u rijeku ovo proljece (mulac).
Racunam da bi se nalazili 1jednom mozda dva put tjedno (ak nam bude bas TAKO dobro) uglavnom kod mene, i da najvjerojatnije necemo uzimati nekakve velike pauze za godisnje odmore ovog ljeta.

Pa ako ima interesenata, slobodno PM-ajte :)

P.S.
Da ucinimo kampanju zanimljivijom i vise space worthy, osim 4 kile SW character minijatura, prigodno imam i par skvadrona X-wing miniature game starfightera pa se moze ocekivati dosta 3d ground/space akcije :D
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: star wars: the edge of empire RPG

Post Postao/la frle »

Jesi li isprobao igru? Kakv ti je dojam?
jvda83
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 vel 2013, 12:27
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: star wars: the edge of empire RPG

Post Postao/la jvda83 »

da, i mene zanima
baš mi je jučer stigao core rulebook, treba jos doci i beginner game da mogu normalno igrat jer nemam kocaka.
cini mi se dosta drugacije (dublje) od dnd-a kojeg sam zadnji put igrao u prvom srednje, što je bilo 2003. :D
tokya
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: star wars: the edge of empire RPG

Post Postao/la tokya »

Bok ! Zanima me odakle si narucio igru ,gledao sam u Wayland games iz UK i cini mi se da su oni ok naravno cijene su koma s poštarinom
,u ZG nema ni minijatura trenutno... ni S.W E.o.E ,a ni S.W. A.o.R ...pa eto ak nije problem i tajna pozdrav
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: star wars: the edge of empire RPG

Post Postao/la frle »

http://www.bookdepository.com/Star-Wars ... 1616615932
Besplatna poštarina, ovo je link za Beginner box, ali imaju skoro sve od Edge of Empire ;)
tokya
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: star wars: the edge of empire RPG

Post Postao/la tokya »

strava ....inače ćim sam vidio igru rekao sam to je to ...trenutno skupljam x wing flotu pa cu to staviti na čekanje..odakle si nabavio x wing ?? jer u carta magici nema vise ništa, a u waylandu ne prolazi mi nijedan naćin uplate
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: star wars: the edge of empire RPG

Post Postao/la frle »

Isto sa bookdepo mozes nabaviti ali treba cekati da ih imaju u ponudi, a u Carta Magici se mogu naruciti pa ti ih oni nabave.
Jesi cuo i za Star Wars card game? Odlicna je igra, ako hoces mozes ju doci probati ponedjeljkom u Cartu. I imam ja dosta x wing flote pa ako si za neko igranje posalji mi privatnu poruku ;)
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”