Igrač traži kampanju.

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Odgovori
rpgfredo
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Igrač traži kampanju.

Post Postao/la rpgfredo »

Igrač traži kampanju.

Omiljeni sistemi: GURPS, Ars Magica

Omiljeni žanr: Fantasy

Igrao sve od 7th Sea-a, starog Warhammer Fantasyja, (A)D&Dja, Lo5R, Feng Shuija, pa sve do RIFTSa i Shadowruna. Jedine kampanje koje me ne zanimaju su one u White Wolf sistemima (nemam nikakvih problema s VtM, WtA ili MtA u GURPSu)

Paše mi jednom tjedno po dogovoru (subota je najbolja) od 18 h nadalje (ako je vikend bez limita, ako je pod tjednom, u ponoć se pretvaram u bundevu).

Mjesto radnje: Zagreb
rpgfredo
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Igrač traži kampanju.

Post Postao/la rpgfredo »

Eto, prošlo mjesec dana i nitko ništa. Sve grupe očito pune. Nitko ne treba još igrača. :shock:

...šmrc... :cry:

A sve što mi treba je zvuk kotrljanja kockica po stolu... :geek:
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Igrač traži kampanju.

Post Postao/la grof »

Koliko znam održavaju se redovni sessioni Pathfindera petkom u CM-u i znam da se očajnički traže igrači.
Igranja Pathfindera biti će sigurno i na Sferakonu ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
rpgfredo
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Igrač traži kampanju.

Post Postao/la rpgfredo »

Je, vidio sam i prijavio se. Čak sam počeo radit neki lik, ali onda sam vidio da je početak tih walk-in sessiona u 16:00, a ja najranije mogu biti u LOM-u oko 17:00. Plus što sam pušač, pa mi nije veselo sjedit satima bez cigarete (ali to je manji problem).
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Igrač traži kampanju.

Post Postao/la grof »

što se čikanja tiče, prijeđi na parilicu, pa to možeš pušiti gdje ti je volja. Imam šogora i kolegu na poslu koji su prešli s cigareta na parilicu i vele da im je isto, a puno je jeftinije i mogu se pariti bilo gdje ;) (navodno je parilica štetna ko nikotinska žvakača)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
rpgfredo
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Igrač traži kampanju.

Post Postao/la rpgfredo »

Tema zatvorena - grupa pronađena.
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”