Trazim pomoc oko D&D Earth Elemental klase

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Odgovori
Phyz
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Trazim pomoc oko D&D Earth Elemental klase

Post Postao/la Phyz »

Nedavno smo poceli novu kampanju i ja sam odlucio napraviti veselog Dwarfa sa mocima upravljanja kamena/zemlje.
Samo se pojavio jedan problem! Nisam mogao nac nijednu slicnu klasu.
Pa sam nakon 3h neuspjesnog pretrazivanja wikipedije odlucio se obratiti forumu.
Ja zapravo trazim klasu koja mi omogucuje upravljanje zelmjom ili kamenom, zelim lansirati stijene na svoje protivnike ili stititi allye sa zidom kojeg sam upravo digao iz zemlje.
Naravno klasa ne treba sadrzavati gore navedene spellove ali nadam se da ste pomocu njih skuzili sto tocno trazim.
za sada sam nasao Architechta i Geomancera ali nisam potpuno zadovoljan!
Trebao bi spomenuti da igramo 4th edition.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Trazim pomoc oko D&D Earth Elemental klase

Post Postao/la grof »

bojim se da ćeš ovdje teško naći odgovor od nekoga, jer ekipa ovdje uglavnom igra Pathfinder-a.
ali, neka stoji, možda se netko i javi...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Trazim pomoc oko D&D Earth Elemental klase

Post Postao/la Lutherus »

Ekipa igra Pathfinder radi boljeg balansa no princip je isti, ostalo su nijanse.
Za ovakvu kombinaciju dwarfa uzmi 2 levela barbariana i nakon toga pucaj sorcerera. Kad uzmeš sorcerera od prvog levela spellova uzmeš enlarge person kojega baciš na sebe i onda počneš ragati a kasnije uzmeš uz drugi level spellova mark of earth i kasnije greater mark of earth. No razmisli da uzmeš čistog sorcerera i da ga voziš 7 do 8 levela a zatim uzmeš prestigue klasu graven one.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”