Stranica: 1/2.

Arkham Horror

Postano: 20 svi 2012, 00:10
Postao/la Igranje.org
Arkham Horror[ctable: picture=https://lh5.googleusercontent.com/-BtJJ ... horror.jpg, link=http://igranje.org/Igre/arkham-horror]OPIS IGRE

Arkham Horror je fantasy avantura u kojoj su čudovišta iz raznih dimenzija počela napadati maleni grad Arkham. Igrači se moraju zajedno boriti i otjerati ih natrag odakle su i došla, te pritom zapečatiti sva dimenzionalna vrata da se više ne mogu vratiti i napasti ponovno. Sve ovo vrijeme,  jedno drevno zlo spava, te ako se ono probudi započinje zadnja velika borba na život ili smrt između igrača i tog drevnog čudovišta. Ako igrači uspiju zapečatiti dovoljno dimenzionalnih vrata prije nego se probudi, ono nikada neće niti moći doći u svijet i igrači su pobijedili. Radnja se odvija 1920-ih, ali je dodan taj element fantastike. Igra sadrži oko 400 karata, 300 žetona i pločica te poveću ploču grada Arkhama na kojoj se igra.

[/ctable]

Re: Arkham Horror

Postano: 01 ruj 2012, 00:29
Postao/la sonjecka
Gledam malo prijevod pravila, jel se moze kako popravit ova greska na 19 strani, tekst preko teksta je pa se ne vidi procitat ?

Re: Arkham Horror

Postano: 01 ruj 2012, 07:58
Postao/la grof
Budem probao, pa javim

Re: Arkham Horror

Postano: 01 ruj 2012, 08:33
Postao/la buraz
ima li smisla igrati igru ako vam ne leži engleski?

Re: Arkham Horror

Postano: 01 ruj 2012, 16:01
Postao/la sonjecka
grof - hvala :)

buraz - kad vec postoje prevedena pravila volim ih imat fotkokopirana u kutiji, brze se snalazim ja i novi igraci koji igraju samnom, a originalna se ne ostecuju :D

Re: Arkham Horror

Postano: 01 ruj 2012, 21:25
Postao/la joezg
buraz je napisao/la:ima li smisla igrati igru ako vam ne leži engleski?
Moje misljenje je da nema. Po meni igra sa strane mehanike ne vrijedi bas puno i jedino po cemu je fora je atmosfera i avantura. A to je postignuto s puno teksta na kartama.

Re: Arkham Horror

Postano: 04 sij 2013, 14:51
Postao/la pantarei0406
Mozete li molim vas pokusati popraviti stranu 19? :)

Re: Arkham Horror

Postano: 04 sij 2013, 15:07
Postao/la grof
pantarei0406 je napisao/la:Mozete li molim vas pokusati popraviti stranu 19? :)
Riješeno! (i ovdje i na Scribd-u) :)

Re: Arkham Horror

Postano: 04 sij 2013, 15:14
Postao/la pantarei0406
puuno hvala :)

Re: Arkham Horror

Postano: 04 sij 2013, 15:31
Postao/la grof
pantarei0406 je napisao/la:puuno hvala :)
nema na čemu.... ugodno igranje! :)