(role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Izitpajn
Reactions:
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 srp 2011, 17:01
Lokacija: Sesvete Republjik
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

(role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la Izitpajn »

Nešto me svrbe prsti u zadnje vrijeme i zanima me bi li bilo zainteresiranih za nešto ovakvo. Imam neke setinge u koje se mogu ubaciti i zanima me želi li netko igrati svemirsku avanturu s puno prelijetanja s planeta na planet, puno zavjera, možda ne previše akcije, tuđinaca ovisno o preferencama i tako dalje.

Spreman sam voditi, ali ako netko ima želju, više nego rado ću mu prepustiti.

Od pravila doma imam isključivo GURPS Lite od 32 strane, ništa dodatnih priručnika, ništa dodatnih knjiga i tablica. Šti mo zatreba, smislit ću sam. Bitan je role-playing, avantura i druženje. (A ako mi netko gurne pod nos neke tablice opreme i brodova, vjerojatno ih neću odbiti.)
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la Lutherus »

Pa eto neću ti gurnuti pod nos ali mogu ti usherati u dropboy sve knjige iz edicije 4.0 za gurps.
Ovak kaj se tiče gejma, zainteresiran jesam i to jako samo nisam više u Zagrebu :(
no mogu ti pomoći oko osmišljavanja gejma mailo ili ovdje ;)
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la: no mogu ti pomoći oko osmišljavanja gejma mailo ili ovdje ;)
Pa, radije ovdje, kako bi i drugi vidjeli kroz vaše napise što je GURPS ;) ak trebate kakav podofrum, lako se naredi :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Izitpajn
Reactions:
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 srp 2011, 17:01
Lokacija: Sesvete Republjik
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la Izitpajn »

Pa ima podforum RPG. Ne treba cjepkati stvar na milijun malih ladičica.

Što se tiče osmišljavanja... Javit ću se čim osmislim kako mi možeš pomoći :)
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la Lutherus »

Zapravo ni netreba cjepkati. Gurps je krajnje jednostavan sistem a isto tako kao i svaki sistem ima svje mane. D20 sistem je odličan za fantasy i nema boljeg od D&D 3.0 i Pathfinder.
Soryteller je odličn sa survival horror, misticizam. Gurps je odličan za steampunk i cyberpunk kampanje jer dopušta veliku kreativnost igračima ali i traži puno iskustva od GM-a dok sa druge strane gurps fantasy je blago rečeno skoro pa smeće jer se sve rase baziraju na humanu sa quirkovima i advantagesima kaj baš i nije zgodno.

Eh, neznam koliko bi bilo zgodno kad bi ovdje osmišljavali kampanju jer nije jepo i pristojno da igrači uopće znaju kaj ih sve očekuje :D
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la grof »

OK, kako želite :)

Ako će te trebati kakve "tajne" forume, ostalima nevidljive za potrebe DM druženja, savjetovanja i slično možemo i to složiti. Bitno je da se igra i da je zabavno ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la Lutherus »

Vidiš, ovo nije loša ideja. DM kutak koj nije vidljiv svima za razmjenu iskustava, ideja, pakosti,...
Sad pripremam 2 kampanje , Pathfinder krajnje dark meadevil session smješten u Forgoten realms i Ravenloft prožet sa nordijskom mitologijom i inspiriran black metalom, i jednu kampanju Anime beyond fantasy gdje će najvjerojatnije igrati Samurai champloo, dakle bez magije samo fight i jako puno questova i istraživanja.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8444
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1586 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la grof »

Lutherus je napisao/la:Vidiš, ovo nije loša ideja. DM kutak koj nije vidljiv svima za razmjenu iskustava, ideja, pakosti,...

Eto, ako ima interesa ja lako složim kutak za DM-ove, tebe stavim za moda, pa odlučuješ o tome tko je ta nuta, ko nije ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la Lutherus »

Kul
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Fliper500
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 16 svi 2012, 11:32
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: (role-playing) Svemirski GURPS, Zagreb

Post Postao/la Fliper500 »

ja sam zainteresiran :)...
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”