Netrunner osnovne informacije

Android: Netrunner LCG

Moderatori/ce: Vicko,Share,Broloski

Odgovori
Marijan
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 28 lis 2014, 23:59
Ima zahvala: 84 puta
 pohvaljen: 49 puta

Netrunner osnovne informacije

Post Postao/la Marijan »

Planiram si kupiti netrunner osnovni pack (negdje krajem mjeseca) jer izgleda precool igra i onda kasnije vjerojatno polako ostale ovisno kako budem stajao s parama. Uglavnom, zanima me koliko je bitno da posjedujem sve te packove za igranje s drugim igračima jer brijem da će mi trebati neko vrijeme da ih sve skupim.
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: Netrunner osnovne informacije

Post Postao/la JobotBobica »

Marijan je napisao/la:Planiram si kupiti netrunner osnovni pack (negdje krajem mjeseca)
:thumbs Uživaj. Nemoj čekati toliko dugo!
jer izgleda precool igra
Ne izgleda, igra je precool.
i onda kasnije vjerojatno polako ostale ovisno kako budem stajao s parama. Uglavnom, zanima me koliko je bitno da posjedujem sve te packove za igranje s drugim igračima jer brijem da će mi trebati neko vrijeme da ih sve skupim.
Nije. Dobri špilovi se mogu složiti iz core seta. A kad se zaljubiš u neku fakciju pogledaš po netu koje su prave karte za njih i počneš sa tim; v. Jackson Howard :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru JobotBobica za post:
Marijan
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Netrunner osnovne informacije

Post Postao/la miljenko »

Marijan je napisao/la: Uglavnom, zanima me koliko je bitno da posjedujem sve te packove za igranje s drugim igračima jer brijem da će mi trebati neko vrijeme da ih sve skupim.
FFG je nedavno uveo tkz. model rotacije... Više možeš pročitati tu
http://www.fantasyflightgames.com/edge_ ... ?eidn=5179
Ovi su korisnici zahvalili autoru miljenko za post (ukupno 2):
ShichMarijan
twizted
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 15 srp 2014, 12:50
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Netrunner osnovne informacije

Post Postao/la twizted »

Rotacija za ANR nece krenuti u dzir jos barem 2 godine..

Ali da, za pocetak ti je dovoljan Core i mozda 2-3 najbitnija packa, ovisno o tome sto ce ti se najvise vidjati od korporacija i runnera. Osim toga, trude se da Core bude i dalje jako relevantan, sto pokazuje da su i dalje neke najjace karte iz Core seta (iako su ih bezobrazno unutra stavili 1 ili 2 od mogucih i cesto potrebnih 3..)

Ima nekoliko "obaveznih" karata koje i nisu vise toliko obavezne, ali su zaist bitne poput vec spomenutog Jackson Howarda za korp i mozda za runnere jednako bitan Plascrete Carapace. O oboje se moze raspravljati, no generalno tournament winning deckovi ih vrte.
Marijan
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 28 lis 2014, 23:59
Ima zahvala: 84 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Netrunner osnovne informacije

Post Postao/la Marijan »

twizted je napisao/la:Rotacija za ANR nece krenuti u dzir jos barem 2 godine..

Ali da, za pocetak ti je dovoljan Core i mozda 2-3 najbitnija packa, ovisno o tome sto ce ti se najvise vidjati od korporacija i runnera. Osim toga, trude se da Core bude i dalje jako relevantan, sto pokazuje da su i dalje neke najjace karte iz Core seta (iako su ih bezobrazno unutra stavili 1 ili 2 od mogucih i cesto potrebnih 3..)

Ima nekoliko "obaveznih" karata koje i nisu vise toliko obavezne, ali su zaist bitne poput vec spomenutog Jackson Howarda za korp i mozda za runnere jednako bitan Plascrete Carapace. O oboje se moze raspravljati, no generalno tournament winning deckovi ih vrte.
Da, možda si kupim drugi core set dok se malo uživim, rekao sam burazu da mi pokupi jedan u Budimpešti.

Inače hvala svima na odgovorima, dosta ste mi pomogli, još me samo zanima koliko je bitno odmah sleevati karte, odnosno je li wear odmah velik jer sam planirao sleevati kasnije sa ffg sleevovima koji imaju art iz netrunnera dok se obnovi stock u jednoj trgovini.
twizted
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 15 srp 2014, 12:50
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Netrunner osnovne informacije

Post Postao/la twizted »

Ja bi na tvom mjestu odmah sleevao jer ce se vrlo brzo poceti ostecivati, pogotovo pri mjesanju (ovisno kako mjesas doduse). Sto se tice sleevova, ja sam sebi uzeo ove (plave za corp, crvene za runnera):
http://www.ebay.com/itm/BLUE-CIRCUIT-BO ... 2a3861e3af

Prilicno su fora, ali primjecujem na njima sad vec isto ljustenje po rubovima nakon par mjeseci.
Vjerojatno ti je najbolje kupiti one "default" jednobojne koje svi furaju jer su najjeftiniji i najjednostavniji za zamjeniti ako ti se koji raspadne. Ali ruzni, znam :)
Odgovori

Natrag na “Android: Netrunner LCG”