Interesantni linkovi

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la Antomon »

Sumnjam.
Kada smo kod ženskih recenzenata, Starlit Citadel su najavile da prestaju sa recenzijama nakon četvrte sezone. :(
https://www.youtube.com/watch?v=6aTSUjy2JdM
Imale su kvalitetan sadržaj
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la Stips »

Vidim da se nismo skužili. Nije naglasak na -ica nego na _oskudno obučenim_.

Mala čak ni nije bedasta po onome što priča, ali aranžman joj je pravo kretenski.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post (ukupno 2):
BolindusKilla
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la stoka »

http://www.yourgamingholiday.com/
misilm da je ovo zanimljivo, pogotovo za ljubitelje eura...gledao sam baš prošle godine i izvještaje iz pretprošle, kao i popis igara...dolaze ljudi iz cijelog svijeta, europe naravno najviše...dosad je bilo u šibeniku , u solarisu, baš sam mislio otići ove godine (zadnje sam godine imao ispit bitan na faksu taman zadnji dan festivala), a evo sad je nažalost prebačeno za zagreb...ako se dobro sjećam, za članove udruge je bilo ili besplatno ili nekakav popust...
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la sadistiko »

Znamo mi za to, samo je dosta daleko, a obično je bilo baš u vrijeme kad si se vratio s mora i godišnjeg tako da znam za sebe i moju ekipu da nema šanse da odemo i to još na 3 dana, a na tako dalek put za manje se ne isplati
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la stoka »

Dobro, sad je prebaceno u zagreb...steta, bija san nekidan u solarisu i tamo je raj na zemlji, ko da si u drugoj drzavi, po kompleksima i uredenju...naravno, strani vlasnik...
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la Valsim »

stoka je napisao/la:http://www.yourgamingholiday.com/
misilm da je ovo zanimljivo, pogotovo za ljubitelje eura...gledao sam baš prošle godine i izvještaje iz pretprošle, kao i popis igara...dolaze ljudi iz cijelog svijeta, europe naravno najviše...dosad je bilo u šibeniku , u solarisu, baš sam mislio otići ove godine (zadnje sam godine imao ispit bitan na faksu taman zadnji dan festivala), a evo sad je nažalost prebačeno za zagreb...ako se dobro sjećam, za članove udruge je bilo ili besplatno ili nekakav popust...
Hjoooj da predobro iskustvo. Igre, mora, sunce, plaža, izleti, turniri, upoznavanje novih zanimljivih ljudi iz svih dijelova zemaljske kugle, ma pravi odmor iz snova. A u tih par dana se toliko toga izdogađa da imaš osjećaj kao da je trajalo mjesec dana. Nezaboravno iskustvo. Bili smo Slavica i ja od prvog događaja i svake godine je bilo upečatljivo po nečemu. Organizatori su naši ljudi i sve super, srdačna i pristupačna ekipa koja bi voljela da ovakav način druženja zaživi i kod nas. Da ne kažem da imaju osiguranu tonu svakojakih različitih igara. Uđete u veliku dvoranu i duž zidova cijele dvorane su, gdje okomito gdje vodoravno, naslagane igre i to negdje i po nekoliko katova. Zamislite si tu sliku u glavi pa ćete dobiti otprilike dojam o kako velikom broju naslova se radi. Žao mi je što neće biti ove godine početkom rujna u Solarisu kao i prijašnjih. Kao što je @stoka rekao, tko god je bio tamo potvrdit će vam da je raj na zemlji.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la stoka »

haha, čitao sam negdje da su bili predstavnici udruge, i nekako sam baš vas zamišljao...
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la Bolindus »

Evo, nama su bacili pozivnicu ( Varaždincima :P ), rekli su da je upad besplatan posto je u Zg i mala zainteresiranost.
Neznam zakj tu ne objave nista, iam vas hrpa iz Zg koji mozete to posjetiti, a imaju stvarno veliki popis igara.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la smurfORnot »

To besplatan samo za vas ili? Pošto bi ja navratio s curom sutra ako je besplatno, jer nas nema od petka, pa nam se nikako ne isplati placat 200kn...
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Interesantni linkovi

Post Postao/la sadistiko »

sad sam tek skužio da je to ovaj vikend!!!
Pa koji je k tim ljudima???
Zašto ovdje nisu ništa napisali kao i svake godine???
Da sam znao da je to sad čak sam i mogao organizirati dolazak, ovako kad nisam znao sam već nešto dogovorio za vikend :-(
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”