Poz svima

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
guybrush
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 22 kol 2016, 15:25
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 14 puta

Poz svima

Post Postao/la guybrush »

Pozdrav svima, evo samo da se na brzinu predstavim.
Viktor, iz Zagreba sam, 32 god. pratim stranicu i forum već duže vrijeme ali nikako da se regam.
Board gejmam već dugo, počeo još kao klinac sa svim i svačim (favorit je bio Rizik), imam ekipu za gejmanje i igramo dosta često, igre skupljamo (osim raznih drugih stvari) uglavnom buraz i ja a gejma se sve i svašta, za što god smo raspoloženi i što nam dođe pod ruke :)
Tipkamo se, pozdrav!
Ovi su korisnici zahvalili autoru guybrush za post (ukupno 11):
dadostokaArtygrofblacxValsimkockicamadoAntomonsadistiko i još jedan korisnik
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Poz svima

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došao slika.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Poz svima

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Poz svima

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Poz svima

Post Postao/la mado »

Dobrodošao :D
Nego, kakve igre voliš, kakve ne? Koje su ti omiljene? Kakva ti je kolekcija? Jesi već potrošio malo bogatstvo na ovaj hobi?
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
sadistiko
guybrush
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 22 kol 2016, 15:25
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 14 puta

Re: Poz svima

Post Postao/la guybrush »

Thnx svima na dobrodošlici!
U kolekciji ima svega i svačega, volim strateške igre (Axis & Allies, Rizik 2210, Memoir 44 - igre iz kolekcije), kooperativne su mi fora (Forbidden Island predzadnja akvizicija - napokon, na nišanu je i Forbidden Desert), veliki sam fan tematskih igara ako je dobro pogođena tematika i mehanika (jučer uzeo od kolege Smurfornot-a K2, volim tu tematiku i mislim da je odlično pogođena igra) a na stolu se nađe još i:
Mysterium, Puerto Rico, Rizik, Maske, Citadels, Uskoci, Smallworld, Dixit, Eldritch Horror, Age of Conan, Kingsburg, Isla Dorada, Carcasonne, Civilization, Merchants & Marauders, Dead of Winter, Ultimate Werewolf...

SKužio sam da mi od igara nekako najmanje pašu tipični euro worker placementi (Settlersi, Stone Age, World without End, Village itd), nekako nemam previše želje za igranjem istih, ali ako je dobro raspoloženje i dobra ekipa i to zna bit OK.
Davnih osnovnoškolskih i srednjoškolskih dana sam igrao MTG, na to utrošio čitavo malo bogatstvo. Osim ratne najviše volim SF i fantasy tematiku. Nekako je u zadnje vrijeme kod ekipe više fokus na kraće i zabavnije/brže igre, rado bih češće igrao i duže (ratne, strateške) ali to ponekad zahtijeva previše vremena kojeg nažalost nemaju svi uvijek na raspolaganju.
Zadnja izmjena: guybrush, dana/u 26 kol 2016, 16:16, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru guybrush za post (ukupno 3):
stokamiljenkomado
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Poz svima

Post Postao/la docich »

welcome !!!
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”