LapinCretin

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
LapinCretin
Reactions:
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 stu 2015, 23:40
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 82 puta

LapinCretin

Post Postao/la LapinCretin »

pozdrav svima!

zovem se Erna i nova sam tu na forumu, a relativno nova u udruzi. Lošija sam polovica od nedavno predstavljenog Brune (aka Ron_Swanson na ovom forumu), te sam zahvaljujući njemu i dospjela u uber-bogati svijet igara, i u ovu vašu malu, ali izrazito simpatičnu i susretljivu zajednicu!

osobno preferiram euro igre, svih tematika i težina, no volim se zabaviti i uz hororasti ameritrash (cthulhu ftw). tipa, nema boljeg od dice-chugging Elder sign-a, sa mračnom atmosferom uz svijeće, and sinister music in the background :D
znači, laganije igre sa horor i macabre tematikom su uvijek dobrodošle što se mene tiče ( The Bloody Inn , I've got my eye on you!)
co-op igre me previše ne privlače, no neću odbiti sudjelovati ukoliko se ponudi na stolu.
iako nastojim biti tolerantna prema svim tipovima igara, moram priznati da me party igre dosta uspavljuju, i rijetko ću ih zaigrati. osim ako su rly rly spešl, i imaju nešto 'mesa' na sebi (npr. Epic Spell Wars )

u udrugu sam se učlanila i redovito se dolazim igrati zato što želim upoznati nove ljude sličnih afiniteta, zaigrati što više raznovrsnih igara, i dobro se zabaviti svaki vikend. također, pomoćni sam kotačić svom draganu kada predstavlja igre vlastitog dizajna.

na forumu sam radi informiranja o radu udruge, te želim sudjelovati u prevođenju pravila igara, dok još imam cajta u ovom svom apsolventskom periodu.

live long and prosper!
Ovi su korisnici zahvalili autoru LapinCretin za post (ukupno 11):
ShichAntomongrofArtyRon_SwansonkockicasadistikoblacxValsimToto i još jedan korisnik
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: LapinCretin

Post Postao/la stoka »

Jaca live long and prosper frakcija.
Dobro dosla!☺
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post:
LapinCretin
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1191 put
 pohvaljen: 921 put
Kontakt:

Re: LapinCretin

Post Postao/la Antomon »

Welcome to the Thunderdome!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post:
LapinCretin
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: LapinCretin

Post Postao/la Arty »

Dobrodošla

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru Arty za post:
LapinCretin
So many games, so little time
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: LapinCretin

Post Postao/la sadistiko »

Dobro nam došla!
:welcome:
pogotovo me veseli što ćemo dobiti još jednog prevoditelja! :thumbs :thumbs :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
LapinCretin
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: LapinCretin

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došla i ovdje, u naš mali virtualni dio svijeta slika .

Jako lijepo napisano i drago mi je da ti se svidjela naša mala, ali sve brže rastuća zajednica :) .

Heh a meni je Bruno rekao na Infogameru da si ti bolja polovica, koji lažov :D .

Slažem se euro igre su super, ali opet se čovjek zaželi s vremena na vrijeme i koje dobre avanture u nekoj ameritrash igri, još ak je horor tematike tim bolje :) .

Eh sad sam se sjetio da mi je tvoja iskaznica od Igranja kod mene i Slavice, pa ćete morati ti i Bruno doći jedan dan do Carte Magice u terminu igranja na partiju vašeg Elder Signa. Pa nakon što spasimo svijet od gadnih čudovišta obavimo i svečanu primopredaju iskaznice :) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
LapinCretin
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: LapinCretin

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post:
LapinCretin
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”