amaltea

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
amaltea
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 tra 2015, 11:03
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

amaltea

Post Postao/la amaltea »

Pozdrav svima :)

drago mi je da sam se učlanila i na taj skroman način iskazala podršku udruzi. Volonteri su me oduševili
svojim entuzijazmom (od prvog kontakta s udrugom na DDI u Leksikografskom zavodu ove godine te kasnije kroz posjete igraonicama "Prostor" i "Carta magica") i velikodušnoj pomoći pri svladavanju raznih igara.

Ime mi je Sania, 34 god., odrasla sam u Zagrebu uz svakodnevna druženja na cesti i u parkovima uz društvene igre i smijeh do suza. Sve je počelo s Garfildovim vragolijama (inačica "Čovječe ne ljuti se"), Monopoly, Riziko, šah, razne kartaške igre (u to vrijeme znane) te sam bila poznata po kolekciji putnih inačica igara (uvijek se netko u vlaku, busu, na moru i zimovanju, više manje dobrovoljno, našao zainteresiranim :D.

Kolekcija je s godinama rasla, zahvaljujući prijateljima i obitelji. Trenutno najdraže, a imam ih, su (ne nužno tim redosljedom): Stone age, Power grid, Terra mystica, Twilight struggle, Agricola, Puerto rico, Village..., a i The Republic of Rome ima potencijala. Dok je najviše smijeha, bez konkurencije, do sada izazvala igra Pictionary.

Nakon 30 godina urbanog života, selim se u Lekenik, u kuću, te tako zauvijek rješavam problem malih prostora za igru. Sada uz zelenilo i mir redovito ograniziram druženja uz igre.
Smatram se početnikom - još uvijek se upoznajem s velikom raznolikošću i količinom igara koja su dostupne i veselim se svakom novom izazovu.
Svoje igranje nastavila sam i kroz zanimanje - znanstvenik, molekularni biolog (s dr. iz koštane biologije), a slobodno vrijeme koristim za učenje/sviranje - električne gitare i klavira, ples, planinarenje i čitanje.

Sania
Zadnja izmjena: amaltea, dana/u 14 kol 2015, 18:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Ovi su korisnici zahvalili autoru amaltea za post (ukupno 5):
burazsadistikoArtyValsimgrof
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la buraz »

Mah-mah :-)
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4964
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3675 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la sadistiko »

Dobro došla. Lekenik? E onda moraš svratiti i u Petrinju na sljedeći DDI!
slika
amaltea
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 tra 2015, 11:03
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la amaltea »

Dogovoreno! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru amaltea za post:
sadistiko
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la Satarash »

:welcome:
amaltea
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 tra 2015, 11:03
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la amaltea »

Hvala!! :)
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la Arty »

Dobrodošla

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
So many games, so little time
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2300 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došla i lijepo nas našla slika .

Svaka čast na učlanjivanju, tako daješ podršku našem daljnjem radu i širenju :thumbs .

Vidio sam po postovima da je ti The Republic of Rome trenutno THE GAME :) .
I samom mi je igra zapela za oko otkad sam ju vidio u našoj igraonici jer sam još ko klinac bio zaluđen rimskom poviješću, od samog osnutka pa do pada. Pogledao sam tako i koju recenziju i zaključio da mi se igra jako sviđa. Hrmm pa sve osim vremena koliko je potrebno utrošiti za igru. Ah, one day kada će se biti u penziji i imati vremena na pretek te cimnem za poduku :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
amaltea
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 12 tra 2015, 11:03
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la amaltea »

Hvala ti Mislave! :)

RoR - the game, da :) - nastojim ju svladati :). Mislim da s pravom ekipom omogucava veliki uzitak igranja. Javit cu dojmove.

Mirovina/penzija - dogovoreno :), na listi si cekanja, samo da ne promijene opet zakon o MO. ;)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4964
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3675 puta
Kontakt:

Re: amaltea

Post Postao/la sadistiko »

Ma ima nas još koji volimo duuuuugačke igre, ali smo s vremenom na ti.
Ja već imam dosta veliku hrpu igara koje su podugačke u trajanju ali nemam vremena ili dosta često ni ekipe za odigrat igre. Al bude valjda i to sjelo na svoje mjesto kroz kojih 40 godina :-)
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”